Problem Router + DC++ nie łączy się / mniejszy transfer przez router niz na kablu bezposrednio

Witam mam pewien problem posiadam router linksys wrt54g gdy internet mam przez router nie moge polanczyc sie z hubem [ osiedlowy hub ] a na krakowskim hubie mam o wiele nizsze trasfery, a gdy podlancze bezposrednio kabel do kompa podlancxza sie bez problemow i transfery sa wyzsze [ na osiedlowym z 1 do nawet 10 MB :| ] nie wiem co jest grae

Odpowiedzi: 5

Spróbuj w routerze dodać swój komputer do strefy zdemilitaryzowanej (DMZ). Jeżeli połączy sie bez problemów wtedy to bedzie wiadomo, że to wina nie przekierowanych portów.
SLAY3R
Dodano
19.07.2007 01:38:47
nie nie. jak podloncze kablem bezposrednio do kompa do netu z pominieciem routera to działa. a jak jest przez router to czasami sie polanczy ale np nie pokaze listy userow
Bendeer
Dodano
19.07.2007 00:30:03
Czekaj, czekaj. Chyba źle zrozumiałem pierwszy post. Sytuacja jest taka, że jak łączysz się przez ten router bezprzewodowo to nie możesz się połączyć z hubem a jak podłączysz komputer kablem do routera to jest wszystko ok?
SLAY3R
Dodano
15.07.2007 01:20:38
wlasnie to tez nie chce za bardzo dzialac... chyba, ze cos zle robie.. to jets juz moj 2 router wczesniej mialem d-linka i na nim nie bylo takich problemow..
Bendeer
Dodano
14.07.2007 18:45:47
Najprawdopodobniej to kwestia braku przekierowania odpowiednich portów w routerze na twój komputer. Jak przekierować porty znajdziesz w manualu do routera a które porty to już sprawdź na jakiejś stronce poświęconej temu programowi.
SLAY3R
Dodano
14.07.2007 02:18:20
Bendeer
Dodano:
14.07.2007 02:10:19
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1