Problem przy instalacji z dyskiem SATA

Mam problem kiedy instaluje viste z boot'a przy wybieraniu dysku i menagerze partycji nie wykrywa mi dysku prawdopodobnie dlatego ze mam dysk SATA i musze najpierw kontrolery wiec gdy daje "Load driver's" (w oknie menagera jest taki przysisk :]) i wrzucam dyskietkę ze sterownikami mojego dysku SATA. Daje next nie wykrywa moich sterowników. Na stronie plyty głównej nie ma sterowników SATA do Visty chciałbym zainstalować Vistę ale teraz jestem w kropce

Mój sprzet to
P4 3.20GHz
AsRock 775V88
1GB DDR RAM'u
WD 160GB SATA

Odpowiedzi: 5

GetoX:
Mam problem kiedy instaluje viste z boot'a przy wybieraniu dysku i menagerze partycji nie wykrywa mi dysku prawdopodobnie dlatego ze mam dysk SATA i musze najpierw kontrolery wiec gdy daje "Load driver's" (w oknie menagera jest taki przysisk :]) i wrzucam dyskietkę ze sterownikami mojego dysku SATA. Daje next nie wykrywa moich sterowników. Na stronie plyty głównej nie ma sterowników SATA do Visty chciałbym zainstalować Vistę ale teraz jestem w kropce

Utworz nowa dyskietke ze sterownikami, ale wrzuc je bezposrednio do katalogu glownego dyskietki, a nie do jakiegos folderu.
U mnie w ten sposob poszlo bez problemu :)
alex19
Dodano
14.08.2005 04:21:23
a co instalowałeś na sate? Jak umiesz to pomóź. A kto powiedzial ze jestem beta testerem chce zobaczyc jakie funkie ma ten Windows a nie szukać w nim błędów

to się w takim razie nazywa :x
a zresztą...zainstaluj nie z boota tylko z xp, wtedy nie potrzeba będzie źadnych strów tak mi sie wydaje, i nie instalowałem go na sata :D
ale spróbuj a jak nie to poczekaj do finalnej wersji , wtedy bedzie i wsparcie techniczne i wogule, pozatym nie polecam , sam ja zainstalowałem , instaluje sie ponad 1,5 godziny, niby miała to byc instalacja expresowa :D
no i chodzi gorzej od xp :D:D
la_verdad
Dodano
12.08.2005 18:51:06
no jeden blad juz znalazles, problem z zainstalowaniem na dysku SATA, moje gratulacje :P
mettal
Dodano
12.08.2005 17:11:40
a co instalowałeś na sate? Jak umiesz to pomóź. A kto powiedzial ze jestem beta testerem chce zobaczyc jakie funkie ma ten Windows a nie szukać w nim błędów
GetoX
Dodano
12.08.2005 15:03:44
i kolejny beta tester co ma problemy z instalacją systemu :D:D
zostaw to w spokoju, po co instalować coś czego się nie umie ??
la_verdad
Dodano
12.08.2005 11:19:19
GetoX
Dodano:
12.08.2005 01:37:02
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1