problem przy instalacji modemu sagem fast800

Witam wszystkich serdecznie, jesteście moją ostatnią deską ratunku, dlatego bardzo liczę na waszą pomoc. O tóż przy instalacji modemu neostrady sagem fast800 wsytępuje pewien problem. Robię wszystko zgodnie ze wskazówkami na stronie TP [sterownik od nich nie wiem dlaczego nie dziala, wiec pobrałam inny], ale niestety wtedy, kiedy powinno pojawic się okienko ze znaczkiem TP "Internet ADSL" pojawia się pewien komunikat, gdzie jest napisane, że została zaprzestana praca ADI RAS setup Application. Przepraszam, jeżeli napisałam niedokładnie treść komunikatu, ale komputer jest cały w j. ukraińskim i nie znam odpowiednika tejże wiadomości w polskiej viście. Zupełnie nie wiem co robic. Kiedy w inny sposób znajduje okienko połączenia i wpisuje nazwę użytkownika oraz hasło... Podłączana do Internetu nie jestem. Wyskakuje problem z parametrami [wszystko prawidłowo napisałam] albo jakieś inne naprzemian.. Bardzo was proszę o rady, liczę na was. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

Czy to jest laptop czy desktop?
XanTyp
Dodano
28.05.2010 00:02:42
  • alishia2712 28.05.2010 00:21:16

    [quote=XanTyp]Czy to jest laptop czy desktop?[/quote] Jest to laptop lenovo. Chce także podkreślic, że jeszcze rano Internet działał, ale niestety pomysłowa mama, która jak większość osób w tym wieku lekko mówiąc asem w komputerach nie jest... i przypadkowo pokasowała jakies sterowniki, po czym ja odinstalowałam wszystko bo nie chciało działać i od tego momentu się męczę. W tej chwili piszę z drugiego komputera "staruszka", który podłączony jest do tego samego modemu, więc to żadna usterka kabelków, itd. Zupełnie nie wiem, o co chodzi konkretnie z tym ADI RAS setup Application. Będę wdzięczna za wszelką pomoc, pozdr

  • krisu82 31.05.2010 02:31:03

    zacznij od zainstalowania ponownie sterowników od Sagem'a tu jest link do sterowników od producenta kompatybilny z Win Vista http://support.sagemcom.com/site/driver/SAGEM-Fast800-A_4_8.zip

alishia2712
Dodano:
27.05.2010 19:42:24
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1