Problem po instalacji spolszczenia.

Witam! Probowalem zainstalowac spolszczenie do Windowsa 7 wg. instrukcji: http://www.centrumxp.pl/Windows7/1970,1,Spolszczenie_Windows_7.aspx Robilem wszystko dokladnie tak, jak jest opisane ale po restarcie kompa nadal mam jezyk angielski oraz: 1. gdy klikam PPM na pulpit to nic sie nie dzieje 2. nie moge usunac ani przywrocic plikow z kosza (mam tam plik polski.reg tylko) 3. jak wchodze w panel sterowania to wyswietla sie tylko biala plansza 4. w moim komputerze zniknely nazwy dyskow (nie ma zupelnie nic nad pojemnoscia) 5. nie moge zapisac pliku z notatnika (nie reaguje na save) to tyle z tego co na razie zauwazylem. Dodam ze mam Windows 7 Professional z MSDN AA, a spolszczenie instalowalem po uzywaniu windowsa w wersji angielskiej przez rok. Prosze o pomoc.

Odpowiedzi: 2

Użyj Hirensa albo Diamonda i wejdź na dysk z zewnątrz. Linux LiveCD też może być rozwiązaniem.
XanTyp
Dodano
08.11.2011 18:23:59
Zrobilo sie gorzej - chcialem zrobic formata ale okazalo sie, ze nie moge kopiowac plikow (ani przez PPM ani przez ctr + c). Pomyslalem ze wrzuce na maila to co chce zachowac, ale zalacznikow tez nie chce mi dodac.
marcinpzn
Dodano
08.11.2011 16:02:51
marcinpzn
Dodano:
07.11.2011 23:46:58
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1