PROBLEM - Ogladanie filmów - dziwne migotanie ekranu i piszczenie tranzystorów....

Witam Od niedawna jestem użytkownikiem Windows 7 Ultimate 64 Bit. Na komputerze mam orginalne kodeki Elecarda + Ac3Filter + CoreAVC i oglądam pod BsPlayer Pro W momencie gdy oglądam film co jakiś czas ~30 min, komputer zaczyna w środku piszczeć ( tranzystory od grafiki ) po czym miga 2 razy ekran i przestaje... wszystko wraca do normalnego stanu. W logach systemu pokazuje się: "Nie można wygenerować kontekstu aktywacji dla "c:\program files (x86)\windows live\photo gallery\MovieMaker.Exe". Błąd w pliku manifestu lub w pliku zasad "c:\program files (x86)\windows live\photo gallery\WLMFDS.DLL" w wierszu 8. Tożsamość składnika znaleziona w manifeście nie odpowiada tożsamości składnika żądanego. Odwołanie to WLMFDS,processorArchitecture="AMD64",type="win32",version="1.0.0.1". Definicja to WLMFDS,processorArchitecture="x86",type="win32",version="1.0.0.1". Użyj narzędzia sxstrace.exe, aby uzyskać szczegółową diagnozę." A teraz szczegóły techniczne: Intel Pentium 4 Extreme Edition 2.93Ghz Nvidia GTX 295 4 GB RAM Windows 7 Ultimate Edition 64Bit Program do oglądania: BsPlayer PRO ( www.bsplayer.org ) Kodek: Elecard: http://www.elecard.com Kodek: Ac3Filter ( www.ac3filter.net ) Kodek: CoreAVC (www.coreAVC.com) Wszystko w 100% legalne więc jak coś mogę zgłosić problem firmie która produkuje oprogramowanie. Proszę o pomoc bo powiem szczerze to troche denerwuje Pozdrawiam TaKeN

Odpowiedzi: 2

Zbędny cytat usunięty. Wystarczyło wyedytować wcześniejszy post, bracie. Po to jest ta opcja. Przejrzyj autostart oraz usługi. Z akcentem na to drugie...
XanTyp
Dodano
25.12.2009 20:14:14
Witam Znalazłem w czym jest problem.... Ogólnie włącza się w czasie oglądania proces WinSAT.exe i obciąża mi system na maxa i miga mi ekran... Po wyczytaniu co to jest okazało się, że to proces do "oceny wydajności systemu Windows" Czy ma ktoś pomysł jak go wyłączyć? Aby się nie uruchamiał? Już zrobiłem tą ocenę pisze mi że mam 7.2 ale i tak po jakimś czasie sam się włącza i to zawsze w czasie oglądania... Pozdrawiam
taken
Dodano
25.12.2009 18:33:21
taken
Dodano:
07.12.2009 19:28:18
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1