Problem NFS II SE

Witam na forum,

Mam gry NFS II SE nie działa mi się, np. Win 98 działa, Win XP nie działa ?, pomoźcie mogę gdzie ściagnij patch dla Win XP lub inne ?

A próbowałem uruchomić ją w trybie zgodności z Win98 , nie pomogło :(, POMOCY !!!

Odpowiedzi: 6

wiesz ja tez sie meczylem z odpaleniem tej gry ale jej nie odpalilem i dalem sobie spokuj
podobny problem mialem tez z gra nfs porsche choc udalo mi sie ja odpalic gra strasznie ciela na xp pro mimo ze moj komp to 2.8 ghz i grafa 6600 z 512 ram komp za szybki na ta gre chyba heheh
ja bym dal sobie z tym spokuj lepiej pograj w tomb raider legend bo gra supeeer najleprza w tym roku jaka wyszla albo zainstaluj sobie nfs mw z leprza graficzka.
A jak nie to sie męcz moźe uda ci się odpalic tego zabytka heheh
pozdro
afgan
Dodano
22.04.2006 02:39:12
Rafal D. to chyba przez jakiegos translatora przeklada na polski :lol: Na forum PCLab pisze tak samo :wink:
mettal
Dodano
20.04.2006 21:02:33
Rafal D.:
PS. Spoko wiem trochę błędy mój po polsku, trudno :/
Nie przejmuj się. Przepraszam źe zapytam, Kaszubski jest Twym językiem??

Zobacz co jest napisane na te temat w podglądzie zdarzeń.
Spróbuj jeszcze zgodnością z Win95.
zachacz równieź rozdzielczość 640x480.
damiancore
Dodano
20.04.2006 20:33:40
damiancore:
:arrow: Twój system;
:arrow: Jak wygląda fragmentacja dysku/ów;
:arrow: Konfiguracja hardwarowa;
:arrow: Konfiguracja sterownikowa;
:arrow: Co to znaczy, źe się nie uruchamia;
:arrow: Kwestia zawirusowania;
:arrow: Gra goła, wgrywane patche najnowsze;


Mój sprzętu to PIV HT 3,4 GHZ, 2048 MB RAM, GF 7800 GTX 512 MB, Sound Blaster Live 24BIT, Windows XP Professional. (HDD 300GB 16mb cache 7200 obr.), mam wszystkie najnowszy sterownika. Włóź NFS II SE uruchom "Setup" jest ok działa instalacja i gotowe, Pulpit pliki "NFSII.EXE" uruchom długo czekam nie działa film oraz gry..., a próbowałem Windows 98 tak działa, a nie działa tylko Win XP. Ale miałem NFS III teź złe, zrobiłem "Crack" udało gry działa do Win XP, podobne jak NFS II ?

PS. Spoko wiem trochę błędy mój po polsku, trudno :/
Rafal D.
Dodano
20.04.2006 19:48:13
:arrow: Twój system;
:arrow: Jak wygląda fragmentacja dysku/ów;
:arrow: Konfiguracja hardwarowa;
:arrow: Konfiguracja sterownikowa;
:arrow: Co to znaczy, źe się nie uruchamia;
:arrow: Kwestia zawirusowania;
:arrow: Gra goła, wgrywane patche najnowsze;

To tak na szybko, czego brak Ci w poście. Bez Tego nikt nie ruszy problemu Twego(chyba źe trafi z linkiem, bądź – format , ale i nie zawsze działa).
damiancore
Dodano
20.04.2006 16:57:11
sparky:

Need 4 Speed II Special Edition nie wymaga IMHO trybu zgodnosci ze starszymi systemami.


Mam orginalny Need For Speed II Special Edition, mam oprogramowanie Windows XP Professional, nie działa gra ?, moźe inne zrobić udało działać, np. patch, albo inne, moźe ty wiesz ? Help ?

PS. Mam Need For Speed 1 działa mi się, a nie serii II :(
Rafal D.
Dodano
20.04.2006 16:51:05
Rafal D.
Dodano:
20.04.2006 15:19:10
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1