Problem na Viscie sterowniki od dźwiękowej!!!

Witam wszystkich!! Mam problem ze sterownikami: Posiadam płytę główną ASUS P5VD2-MX z procesorem dźwięku SoundMax HD 5.1 ze sterami AD1986A. Gdy miałem XP wszystko chodziło jak trzeba. Jednak niedawno przeżuciłem się na Vistę Ultimate 32-bit. I tu tkwi problem. Sterowników z płytki wogóle nie mogłem zainstalować, więć ściągnąłem takowe z strony ASUSA pod Viste. Wszystko gra, tylko na początku wyłączylęm komputer i jak włączyłem, to dźwięku nie było. Teraz zazwyczaj dźwięk jest, rzadko ne ma. Jednak jest inny problem. Nigdzie nie mogę dostać się do panelu sterowania SoundMAX (mixer, głośniki itp.) Nie ma go ani w pasku zadać, ani w Starcie. Gdy probóję odpalić go z folderu gdzie jest zainstalowany, Win pyta się Ze nie moze zweyfkiować nadawcy i czy chcem uruchomic program?? Kilkam uruchom i nic więcej się nie dzieje. Dodam że proces istnieje w Menedżerze zadań Proszę o Pomoc Panel jest mi bardzo potrzebny!!! Pozdrawiam Cezary

Odpowiedzi: 3

No próbowałem z obydwoma wersjami na jednej pokazuje żę jest zainstalowana nowsza wersja sterowników i nie można zainstalować tych. Znalazłem pliki sterów, odpalm jak admin pojawia się czy chcesz uruchomić, klikam uruchom i na tym koniec nic się nie pojawia. Chodzi mi głównie o okno sterujące kartą ( mixer, wybór odsłuchu głośniki itp)
DJRadioActive
Dodano
09.07.2008 19:25:50
Co do tego panelu spróbuj wyszukać pliki programu pewnie się gdzieś ukrywa potem uruchomić go jako administartor i zobaczyć czy dalej nic się nie będzie pojawiało. Na stronie ASUS'a są do pobrania dwa rodzaje sterowników, sprawdzleś oba?
Small Mike
Dodano
02.07.2008 19:26:14
Nic się nie doinstalowało w Panelu sterowania -> Dźwięk? Problem braku dźwięku leżeć może w domyślnym wyjściu na karcie. Jeśli jest wybrane np. wyjście HD a podłączenie jest standardowe to dźwięku nie będzie.
ChrisGud
Dodano
02.07.2008 00:32:35
DJRadioActive
Dodano:
30.06.2008 13:45:22
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1