problem mikrofon vista

od poczatku. mam viste home basic 32-bit. mam rowniez taki program jak realtek high definition audio. i uzywalam sobie mikrofonu.mikrofon creative (niestety nie umiem podac jakis dokladnych danych bo nawet nie pamietam skad sie u mnie wzial i zadengo pudelka nie mam).wszystko bylo dobrze.jak potrzebowalam wkladalam mikrofon do dziurki i dzialalo. dzisiaj rano cos tam sie bawiac i poprawiajac glosnosc przez przypadek nacisnelam przycisk wylacz mikrofon,ale nie mialam czasu tego cofnac,nie wiem z reszta co w kazdym razie tak to zostawilam.i wieczorem wlaczam komputer i skype. skype pisze ze nie mam mikrofonu, wiec sobie przypomnialam,ze go przeciez wylaczylam.wchodze przez ikone systemowa w urzadzenie do nagrywania i mam taki komunikat w oknie: [i]Nie instalowano zadnych urzadzen audio.[/i] przyciski [i]konfiguruj, ustaw domyslnie, wlasciwosci[/i] sa nieaktywne, wiec nie moge tam wejsc. dodam ze w zakladce odtwarzanie wszystko gra. nie moge z tym nic zrobic.jak wkladam mikrofon to go nie znajduje.przez menedzer urzadzen rowniez nic.nie wiem.zawsze normalnie dzialalo i nie wiem jak to teraz uruchomic z powrotem, bo jestem pewna ze mikrofon jest dobry i ze powinien dzialac na moim komputerze bo bez zarzutu dzialal przez kilka miesiecy. czytalam na jakis forach, ze vista i realtek razem maja problemy z mikrofonami, tylko, ze ja nigdy nie mialam takiego problemu i tylko przez wlasna glupote i nieuwage mam teraz... ktos moze mial tak kiedys i wie jak to uruchomic?

Odpowiedzi: 3

dzienki :)
kasio
Dodano
22.08.2007 13:50:04
otworz uzadzenia do nagrywania i PPM
ant40
Dodano
22.08.2007 13:02:23
to wejdz w nagrywanie i zaznacz pokaz odlaczone i wylaczone uzadzenia i wtedy wlacz zpowrotem mikrofon
ant40
Dodano
22.08.2007 02:20:24
  • kasio 22.08.2007 04:10:25

    [quote=ant40]to wejdz w nagrywanie i zaznacz pokaz odlaczone i wylaczone uzadzenia i wtedy wlacz zpowrotem mikrofon[/quote] tylko jakby nie ma takiej opcji pokaz odlaczone i wylaczone.gdzie to jest?

kasio
Dodano:
22.08.2007 01:38:50
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1