Problem, kto zna odpowiedz?

Witam Mój problem jest nastepujący, po zainstalowaniu systempu Windows XP Professional caly czas pracowałam na koncie administratora z którego robiłam instalke, niestety coś mi potem strzeliło do głowy i utworzyłam inne konto administratora co spowodowało brak dostepu do konta głównego (jesli tak to mogę nazwać :-k ), co prawda moge się dostać do plików które utworzyłam na pulpicie, ale starciłam wszystkie ustawienia w przeglądarce, gg itp. Zna ktoś sposób aby przywrócić logowanie na główne konto administratora?

Odpowiedzi: 3

Wydaje mi się, że Karolinie chodzi o to, iż dodała sobie w panelu kontrolnym użytkownika o prawach administratora i terasz loguje się jedynie do tego konta. W takim wypadku Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania. Kliknij dwukrotnie ikonę Konta użytkowników. Kliknij przycisk Zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników. Wyczyść pole wyboru Użyj ekranu powitalnego. W przypadku wyłączenia ekranu powitalnego logowania należy również wyłączyć opcję Szybkie przełączanie użytkowników. Podczas logowania pojawi Ci się okienko gdzie będziesz musiała wpisać login i hasło. A więc wpiszesz Login: Administrator i hasło ( jeżeli oczywiści pamiętasz. Możesz także logować się do tego drugiego konta. Generalnie Uzytkowników lepiej tworzyć w Mój Komputer->Uzytkownicy. Tam możesz dodawać grupy użytkowników i kilka innych opcjki przypisywać userow.
raelmo
Dodano
18.08.2010 14:00:48
raczej starego konta nie uda Ci się przywrócić, każde konto ma swój unikatowy klucz, i jeśli je stracisz i utworzysz nowe o identycznej nazwie to stare ustawienia z poprzedniego nie zostaną przywrócone, możesz spróbować skopiować foldery z starego konta do nowego i niektóre ustawienia np. z gg mogą zostać przywrócone. Powodzenia
dl.wi
Dodano
08.08.2010 00:12:09
zmien sposob logowania w panelu sterowania tak abys sama mogla wpisac nazwe uzytkownika. po restarcie zamiast widniejacej tam nazwy wpisz 'administrator' mozesz tez odpalic kompa w trybie awayjnym. bedziesz miala dostep to wszystkich kont, lacznie z administratorskim. pzdr,
stachos5
Dodano
07.08.2010 23:55:47
Karolina23
Dodano:
07.08.2010 22:06:54
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1