problem grafika

Witam panstwa. Od kilku dni mam taki problem. W menagerze urzadzen widzi mi karte graficzną Ge Force 6200 LE ale jest ona na zółto. Sytem to win xp 64 bit. powiem moze co robiłem od tego czasu gdzie co mogłem nameiszac. Otoz padło mi ubuntu wiec postawiłem na nowo od tego czasu nie ma tej karty. Wczesneij nie mogłem dostac sie na winde poniewaz Grub2 rowniez padł wiec nie mogłem tego uruchomic. włozyłem płyte z winda i chciałem przestawic boot.ini aby startował z partycji ntfs. uzyłem takich polecen jak bootrec /default. nie pomogło. od tamtej pory jest taki problem. steronwni przeinstalowywałem i nic to nie daje. kiedy chce wejsc w nvidie panel to wyskakuje bład avalible i cos tam jeszcze. prosze o pomoc

Odpowiedzi: 6

Nie aktualne naprawione
panryz
Dodano
30.09.2010 23:08:11
Przeczytaj swój poprzedni post i zacytuj mi fragment w którym wyjaśniłeś, że nie poradziłeś sobie z sektorem rozruchowym, że nadal masz z tym problem. Nie poradziłeś sobie z tym, ale rozruch już działa. A następnie zastanów się, kto tu czegoś nie rozumie. Ale skoro wolisz położyć na to lachę, to już twój problem. Możesz wyłączyć kompa, wyjąć kartę, przejrzeć styki, względnie dobrze go odkurzyć (skoro jest już okazja), wpiąć kartę ponownie, uruchomić komputer i spróbować zaktualizować sterowniki, posługując się tymi, które oryginalnie dostałeś na płycie z kartą graficzną. Możesz też założyć, że karta odmawia współpracy, bo ma już swoje lata i mogła się zwyczajnie przegrzać - stąd błędy w interpretacji urządzenia przez mobo.
XanTyp
Dodano
30.09.2010 18:23:17
Czy Ty rozumiesz ze ja nie mam problemu z rozruchem tylko z grafika? mi juz nie trzeba polecenia fixmbr ktore na dodatek nie działa
panryz
Dodano
30.09.2010 17:22:15
Zrobiłeś porządek z mbr-em?
XanTyp
Dodano
29.09.2010 22:34:21
takie cos mam w menagerze http://www1.zippyshare.com/v/40032744/file.html a taki bład wyskakuje gdy chce właczyc panel nviadia http://www1.zippyshare.com/v/67014199/file.html moze jest to wina biosu?
panryz
Dodano
29.09.2010 18:35:15
Sektor rozruchowy przestawisz na Windows, używając komendy fixmbr spod konsoli XP.[quote=panryz]bład avalible i cos tam jeszcze.[/quote]A to coś tam jeszcze to zapodaj na jakiejś miniaturce obrazkowej.
XanTyp
Dodano
28.09.2010 23:44:52
panryz
Dodano:
28.09.2010 21:56:14
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1