problem dysk sata i gadu gadu

zainstalowalem viste po wielu mekach ale jak sie okazuje to dopiero poczatek-nie widzi mi dysku sata a mam tam mnostwo muzy itd....co mam zrobic by vista go zobaczyla??? poza tym mam problem z gg...zainstalowalem uruchamiam w trybie zgodnosci z xp i nie laczy sie z serwerem status niedostepny jak to rozwiazac??

Odpowiedzi: 1

Gadu Gadu sprobuj uruchomić jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikone gg i wybierz Uruchom jako administrator (Run as administrator). Nie zapomnij sciągnąć najnowszej wersji, starsze wersje GG mają sporo błędów.
Skot
Dodano
07.02.2007 22:32:44
  • oukash 07.02.2007 22:39:48

    <P>najprawdopodobniej potrzebne Ci sa sterowniki do twojego dysku, pewnie na stronie producenta znajdziesz</P> <P>pozdr.</P>

  • Skot 07.02.2007 22:43:06

    Co do dysku SATA j<span class="postbody">eżeli kontroler <b>SATA</b> jest zintegrowny z chipsetem płyt głównej to nie jest potrzebny dodatkowy sterownik, powinien być dysk twardy widoczny bez problemu. Jeżeli jest to starsza płyta i takiego kontrolera niema </span><span class="postbody">to poszukaj na stronie producenta płyty głównej sterowników do SATA.<br></span>

  • Ako81 10.02.2007 17:30:12

    gg naprawilo sie samo, jak nie wnikam,,,dysk sata stal sie widoczny po zainstalowaniu sterow z plytki dolaczonej do plyty glownej-jest ok!! Wczesniej szukalem sterow na oficjalnej stronce producenta, mam samsunga 160JJ ale nic nie bylo.<br>

kolka29
Dodano:
07.02.2007 20:51:23
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1