problem defragmentacji dysku c w XP

Witam , zainstalowałęm nowy system operacyjny , i chciałem przeprowadzić defragmentację dysku C . Do tego używałem różnych narzędzi , pojawia się następujący problem : defragmentator nie może ukończyć skanowania w powodu pojawienia się problemu C: /DOCUMENT AND SETTING/ALL USERS/DANE APLIKACJI/KASPERSKY LAB/AVP9 prosze o radę co mam zrobić

Odpowiedzi: 2

Zatem wiesz już, co powoduje problem. Co na to producent antywira? Pytałeś?
XanTyp
Dodano
04.01.2010 22:21:07
Defragmentator Windowsa lubi, kiedy nic się nie dzieje w systemie - czytaj: kiedy nic nie jest uruchomione, co może mieć wpływ na położenie plików, tudzież na nie w dowolnej postaci. Wyłącz internet, wyłącz Kasperka i uruchom defragmentację ponownie. Napisz coś o efekcie.
XanTyp
Dodano
04.01.2010 15:30:02
  • bobol 04.01.2010 21:03:30

    [quote=XanTyp]Defragmentator Windowsa lubi, kiedy nic się nie dzieje w systemie - czytaj: kiedy nic nie jest uruchomione, co może mieć wpływ na położenie plików, tudzież na nie w dowolnej postaci. Wyłącz internet, wyłącz Kasperka i uruchom defragmentację ponownie. Napisz coś o efekcie.[/quote] problem trwa nadal , chociaż defragmentacji mogłem dokonac tylko po odinstalowaniu kasperskiego . Ponowna instalacja spowodowała opisany wyżej problem , przy wyłączeniu było podobnie . Nie mogę sobie poradzić

bobol
Dodano:
04.01.2010 10:38:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1