problem aktualizji Win 7

no to tak jakis miesiac temu pociaglem Windows 7 Ultimate RC ze strony MSDN (jako ze jestem studentem) otrzymalem legalny cd-key no to dalem sie do instalacji systemu wszystko poszlo gladko problem pojawil sie kiedy wszedlem do systemu a on zapytal mnie o aktualizacje (przez internet) no to sie zgodzilem ale nie mogl nawiazac polaczenia (caly czas mam lan dostep 24h poza tym to nie problem z netem) kod bledu "0x8007000D" opis "nieprawidlowe dane" i tak sie to ciaglo przez 30 dni w koncu czas minal pojawil sie czarny pulpit itd (wtajemniczeni beda wiedziec co sie potem dzieje) w koncu stwierdzilem ze zadzwonie do MS i zrobie aktualizacje telefonicznie ale niestety kolejny blad aby dokonac aktualizacji musze znac identyfikator instalacji 9 pol po 6 cyfr problem w tym ze ja go nie posiadam... tam gdzie ma byc ten identyfikator sa puste pola wiec nie moge dokonac aktualizacji mial ktos moze podobny problem ktorego rozwiazal ? albo moze macie pomysl gdzie w systemie moge znalezc dany identywikator ? albo cokolwiek zeby mozna dokonac aktualizacji ?

Odpowiedzi: 1

Rozumiem, że chodzi o AKTYWACJE, nie aktualizacje. Google nie szkodzi :) Tym bardziej pomoc od microsoftu(ich fora). Odpowiedź prosta: zainstalowałes z pewnością jakieś sterowniki, które tworzą konflikt. Nie masz macierzy przypadkowo? Jak minęło 30 dni to chyba nic nie da się zrobić. Zrób rearm na początek :)
Rafaltra
Dodano
03.08.2009 01:57:40
sheriff_pl
Dodano:
01.08.2009 17:49:18
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1