Probelm z wysłaniem poczty - Netia

Od kiedy mam internet z Netii mam problem z wysłaniem poczty przez program pocztowy Windows Live. Zmieniałem numery portu z 25 na 587 i 465 i nadal program nie chce wysłać poczty. W programie mam również ustawioną skrzynke z gmail i tam problemu z wysyłaniem nie ma. Czy korzystając z operatora Netia mam tylko możliwość wysyłanai poczty ze strony www ?

Odpowiedzi: 4

Hm ... Setny raz ustawienia bym sprawdził. I sprawdziłbym na innym koncie uzytkownika.
Żółty
Dodano
13.02.2011 23:10:09
Od kilku miesięcy u mnie ten sam problem z Windows Live. Równolegle inne klienty Thunderbird, OE i MS Outlook) śmigają ok, a ten nie... i niby ustawienia OK... I też Netia .... Co Ty na to, [b]Żółty[/b] ? Swego czasu chodził idealnie, po zmianie serwera w Tepsie też, aż pewnego dnia klapa..przestał wysyłać i już. Zwykle wywala, że błędne hasło. PS 1. Przy okazji sam zmienia mi port smtp na 25, ot tak sobie, za każdym razem. PS 2. Najczęściej numer błędu: 0:800CCC90 (brak autoryzacji)
Ucho
Dodano
13.02.2011 22:43:05
Z onetu [quote] poczta wychodząca SMTP: smtp.poczta.onet.pl poczta wychodząca (SMTP): 587 (z SSLem 465)[/quote] I oczywiście autoryzacja włączona Tak masz ? Podaje program jakis błąd ? Jaki ? Update: Zapomniałem napisac - mi netia nic nie blokuje - poczta lata biega i fruwa - providerzy różni.
Żółty
Dodano
13.02.2011 21:28:57
  • skip 13.02.2011 21:39:35

    [quote=Żółty]Z onetu [quote] poczta wychodząca SMTP: smtp.poczta.onet.pl poczta wychodząca (SMTP): 587 (z SSLem 465)[/quote] I oczywiście autoryzacja włączona Tak masz ? Podaje program jakis błąd ? Jaki ? Update: Zapomniałem napisac - mi netia nic nie blokuje - poczta lata biega i fruwa - providerzy różni.[/quote] już działa. Okazało się, że w ustawieniach smtp miałem @ zamiast . po smtp i dlatego miałem problem z wysłaniem. Temat można zamknąc.

Co to za provider poczty ? Patrzyłes u niego czy nie ma helpa dotyczącego prawidłowej konfiguracji programu pocztowego ? Może kwestia autoryzacji dostępu do serwera SMTP ?
Żółty
Dodano
13.02.2011 20:41:36
  • skip 13.02.2011 21:24:53

    [quote=Żółty]Co to za provider poczty ? Patrzyłes u niego czy nie ma helpa dotyczącego prawidłowej konfiguracji programu pocztowego ? Może kwestia autoryzacji dostępu do serwera SMTP ?[/quote] onet i home

skip
Dodano:
13.02.2011 20:15:47
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1