Prawy Alt + e

Witam serdecznie! Chodzi właśnie o tą jedną kombinacje: prawy Alt + e. Ponieważ jestem jedynie użytkownikiem swjego własnego komputera i w zasadzie nie potrafie nic w nim ustawić/ przestawić itp. pewien koleś robi to dla mnie. Coś tam właśnie ostatnio robił, ale tym razem niestety nie wyszło mu to najlepiej. W wyniku jego działań straciłem ''ę'' (''Ę'' pozostało), a po wciśnieciu kombinacji prawy Alt + e otwiera sie folder ''Moje dokumenty''. Cały problem znika kiedy wejde na konto ''Gość''. Moje pytanie brzmi: czy KTOŚ może mi doradzić jak dostać sie w miejsce w którym mógłbym to poprawić (anulować wprowadzony skrót)?

Odpowiedzi: 4

Skoro jesteś tak uprzejmy, to proszę cię bardzo. Kończymy rozmowy. Ty również.
XanTyp
Dodano
07.06.2012 22:39:50
Takią pomoc możecie sobie wsadzić w d___. Wydaje mi sie dosyć dokładnie napisałem o co mi chodzi. Skoro nie Masz (kimkolwiek jesteś) nic konkretnego do powiedzenia, to - prosta zasada - W OGÓLE SIE NIE ODZYWASZ!!!
MrDziup
Dodano
07.06.2012 20:28:50
Czyżby nastąpiło to po reinstalacji sterowników od ATI? Częsta przypadłość z tym softem.
XanTyp
Dodano
07.06.2012 18:41:19
[quote=MrDziup]prawy Alt + e[/quote] Musisz sprawdzić w zainstalowaych na Twoim komputerze programach, czy któryś z nich nie używa tego właśnie skrótu. Niestety nikt tego za Ciebie nie zrobi bez dotępu do Twojego komputera.
adam_broda
Dodano
07.06.2012 15:33:47
MrDziup
Dodano:
07.06.2012 10:58:38
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1