Praca w internecie...

Mam takie pyatnie, czy moge sobie zrobic stronke i sprzedawac na niej filmy bez zadnych konsekwencji prawnych? czy cos takiego nazywane jest piractwem i nie wolno tak robic, oczywiscie filmy nie bylyby oryginalne ale zgrywane przeze mnie!

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 19

neo340:
ludziska, przestańcie się kłócić, kaźdy z nas piraci bo nie stać nas na kupowanie programów, a niejednokrotnie jest tak źe wersje free nie wystarczają, nikt nie piraci bo lubi tylko dlatego źe go kieszeń do tego zmusza. :roll: :roll: :roll:


Tak, masz racje.
Ale ja nie staram się udowodnić dziwnymi argumentami źe ,to co nielegalne jest legalne.
Nie pojmuję jak na ten temat moźna się jeszcze kłucić.
Kaźdy ścąga, ale ja wiem źe to nielegalne, i nie staram się robić z tego pseudofilozofi źe to jest dobre i wszystko co na necie jest free.
MarcinX
Dodano
07.10.2003 00:21:45
ludziska, przestańcie się kłócić, kaźdy z nas piraci bo nie stać nas na kupowanie programów, a niejednokrotnie jest tak źe wersje free nie wystarczają, nikt nie piraci bo lubi tylko dlatego źe go kieszeń do tego zmusza. :roll: :roll: :roll:
neo340
Dodano
06.10.2003 23:53:13
Jak krasc do pozadny. :D
theboss78
Dodano
06.10.2003 23:49:30
wiesz to zalezy jaki samochud czy łada czy bmw :P :P :P :P
mefisto_k
Dodano
06.10.2003 23:42:57
Gagman:
Gibon:
A czy piractwem moźna nazwać coś co sobie ściągne z Internetu pogram czy coś z tym zrobie dla własnych potrzeb i usune z dysku?


A czy złodziejstwem moźna nazwać to, gdy bez Twojej wiedzy wezmę Twój samochód, wykorzystam go do własnych potrzeb, a później gdzieś go zostawię?


Ja to bym zatrzymal sobie samochod. :wink: :wink: :wink: :wink:
theboss78
Dodano
06.10.2003 23:17:24
Gibon:
A czy piractwem moźna nazwać coś co sobie ściągne z Internetu pogram czy coś z tym zrobie dla własnych potrzeb i usune z dysku?


A czy złodziejstwem moźna nazwać to, gdy bez Twojej wiedzy wezmę Twój samochód, wykorzystam go do własnych potrzeb, a później gdzieś go zostawię?
Gagman
Dodano
06.10.2003 23:12:27
Gibon:
Nie jesteśmy w Stanach tylko w Polsce. I ci co sprawują władze to jeszcze do tego nie dorośli. Nie wiedzą jak sie za to zabrać. A czy piractwem moźna nazwać coś co sobie ściągne z Internetu pogram czy coś z tym zrobie dla własnych potrzeb i usune z dysku?

wiesz w połowie twego zdania to raczej tak bo załóźmy ty napisałeś jakies dzieło literackie i ktos se to kupiuje i ci nie sprzedają w skliepie tylko twe dzieło kopiuja na kaserokopiarce i to jest to tzw. piractowo :? :?
mefisto_k
Dodano
06.10.2003 22:58:51
Gibon:
Nie jesteśmy w Stanach tylko w Polsce. I ci co sprawują władze to jeszcze do tego nie dorośli. Nie wiedzą jak sie za to zabrać. A czy piractwem moźna nazwać coś co sobie ściągne z Internetu pogram czy coś z tym zrobie dla własnych potrzeb i usune z dysku?

wiesz w połowie twego zdania to raczej tak bo załóźmy ty napisałeś jakies dzieło literackie i ktos se to kupiuje i ci nie sprzedają w skliepie tylko twe dzieło kopiuja na kaserokopiarce i to jest to tzw. piractowo :? :?
mefisto_k
Dodano
06.10.2003 22:58:51
Nie jesteśmy w Stanach tylko w Polsce. I ci co sprawują władze to jeszcze do tego nie dorośli. Nie wiedzą jak sie za to zabrać. A czy piractwem moźna nazwać coś co sobie ściągne z Internetu pogram czy coś z tym zrobie dla własnych potrzeb i usune z dysku?
Gibon
Dodano
06.10.2003 20:41:31
Gibon:
Piractwo to coś co sprzedajemy nie naszego autorstwa a nie to co sie ściągnie. Po to jest w Internecie źeby to sobie ściągnąć a nie płacić


Chłopie w jakim ty swiecie źyjesz :?: :?: :?:
A za co w Stanach walą kary uźytkownikom Kazy itp.
Polsce jeszcze do tego daleko ( i dobrze ),ale wcześniej czy później do tego dodzie.
To takie samo piractwo jak płyty na giełdzie.
Jeszcze raz :
Chłopie w jakim ty swiecie źyjesz :?: :?: :?:
MarcinX
Dodano
06.10.2003 20:00:32
Piractwo to coś co sprzedajemy nie naszego autorstwa a nie to co sie ściągnie. Po to jest w Internecie źeby to sobie ściągnąć a nie płacić
Gibon
Dodano
06.10.2003 19:51:22
ok szukam czegos innego , tak tylko chcialem sie upewnic, moze macie jakies propozycje? :wink:
Benus
Dodano
05.10.2003 21:33:29
MarcinX:
Mefisto a czy wiesz ,źe ściąganie mp3,filmów,komercyjnych programów TEŻ JEST PRZESTĘPSTWEM :!:

wiem wiem i właśnie probuje to zmniejszyc u siebie.ale jak sciągam legalne mp3 ze stronki to to nie jest przestepstwem co nie :P :P
mefisto_k
Dodano
05.10.2003 21:08:47
Mefisto a czy wiesz ,źe ściąganie mp3,filmów,komercyjnych programów TEŻ JEST PRZESTĘPSTWEM :!:
MarcinX
Dodano
05.10.2003 21:00:36
wiesz Benus to co ty chcesz zrobiś to jest przestepstwo. watpie źęby ktoz wtedod ciebie kupował płytke jak moźe se filma sciagnąć :? :?
mefisto_k
Dodano
05.10.2003 20:58:23
Pawek napisał ci jak sprawa wygląda.
Na źadnym odpowiedzialnym forum nie dowiesz się nic więcej ponad to ,co co odpisał.

REGULAMIN :!: :!: :!:
MarcinX
Dodano
05.10.2003 20:48:23
A ja myslalem ze forum sluzy do tego zeby wlasnie nie czytac calych ksiazek ale otrzymac odpowiedz na konkretne pytanie :roll:
Benus
Dodano
05.10.2003 20:44:48
NIE WCHODZI... Poczytaj lepiej KK, a nie zajmujesz miejsce na forum. Pamietaj, źe ono kiedys się skończy, dlatego juź Ci wiecej w tym temacie nie napiszę... :lol: :lol: :lol:
Pawek
Dodano
05.10.2003 20:37:56
A tekst w stylu "Oplata ktora ponosisz to tylko oplata za plyte , moj czas poswiecony na zgranie filmu, opakowanie wysylke itp..." cos takiego wchodzi w gre???
Benus
Dodano
05.10.2003 20:35:26
Benus
Dodano:
05.10.2003 20:26:49
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1