Próba łączenia z podejrzanym serwerem podczas włączania filmu

Dziwna rzecz przydarzyła mi się po ostatniej aktualizacji Windowsa (chyba). Za każdym razem, gdy włączam jakiś film, firewall informuje mnie, [b]że player (sub-edit) próbuje nawiązać połączenie wychodzące z serwerem 64.4.52.169.[/b] Zastanawiam się czy to bezpieczny serwer (po wpisaniu adresu w przeglądarkę otwiera się strona Internet Explorer Components Gallery). Tak czy siak, blokując to połączenie [b]muszę odczekać dobre pół minuty zanim film się uruchomi[/b]. Gdy zezwalam na połączenie, film włącza się normalnie. Macie jakąś radę? [b]P.S.[/b] Ten sam problem występował w WMP, jednak po odznaczeniu w opcjach "Pobierz kodery-dekodery automatycznie" nie próbuje już łączyć z tym serwerem i filmy idą normalnie. [b]P.S.2[/b] Problem nie występuje w ogóle w Media Player Classic z pakietu K-Lite Codec Pack

Odpowiedzi: 2

a gdy wogóle rozłączysz internet to też musisz czekać? może coś innego się wkradło do twojego komputera... bo subedit nic takiego nie potrzebuje!
Small Mike
Dodano
12.04.2008 16:38:49
Name: Unknown IP Address: 64.4.52.169 Location: San Francisco (37.778N, 122.417W) Network: HOTMAIL Tyle udało mi się wyczaić z tego IP. Proponuję napisz również maila do twórcy SubEdita. Może on coś będzie wstanie pomóc.
XanTyp
Dodano
12.04.2008 03:00:45
zorzysty
Dodano:
11.04.2008 23:34:47
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1