Pproblem z usypianiem

Jak wyżej. System win7HB zainstalowany na stacjonarce. Stery wszelakie (poza sterami do karty sieciowej) zassane "samodzielnie" przez system. Problem polega na tym, że komp sam się budzi po chwili. Tzn klikając na usypianie alles leci tak jak powinno, ale ... po 2 - 3 sekundach komp samodzielnie się budzi. Googlałem chwilę ale nie znalazłem żadnej sensownej odpowiedzi. Czym może być spowodowane takie a nie inne zachowanie kompa? (BTW, wake on LAN w BIOSie wyłączone)

Odpowiedzi: 2

:redface: a o tym nie pomyślałem... :-#
XanTyp
Dodano
13.11.2009 00:43:11
Prawdopodobnie mysz i/lub klawiatura wybudza komputer ze stanu uśpienia. Otwórz Panel sterowania i Menedżer urządzeń. Kliknij dwa razy na klawiatury i po rozwinięciu kliknij dwa razy na klawiaturę np. "Standardowa klawiatura PS/2". W zakładce "Zarządzanie energią" odznacz "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera". Podobnie zrób z "Mysz i inne urządzenia wskazujące".
kakub
Dodano
11.11.2009 14:15:42
  • XanTyp 12.11.2009 02:34:24

    [quote=kakub]Prawdopodobnie mysz i/lub klawiatura wybudza komputer ze stanu uśpienia. Otwórz Panel sterowania i Menedżer urządzeń. Kliknij dwa razy na klawiatury i po rozwinięciu kliknij dwa razy na klawiaturę np. "Standardowa klawiatura PS/2". W zakładce "Zarządzanie energią" odznacz "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera". Podobnie zrób z "Mysz i inne urządzenia wskazujące".[/quote]To powiedz mi, jeśli już zajdzie potrzeba wybudzenia systemu... to co ma wtedy zrobić? Walnąć pięścią w pudło? :-k

  • XanTyp 12.11.2009 02:34:43

    [quote=kakub]Prawdopodobnie mysz i/lub klawiatura wybudza komputer ze stanu uśpienia. Otwórz Panel sterowania i Menedżer urządzeń. Kliknij dwa razy na klawiatury i po rozwinięciu kliknij dwa razy na klawiaturę np. "Standardowa klawiatura PS/2". W zakładce "Zarządzanie energią" odznacz "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera". Podobnie zrób z "Mysz i inne urządzenia wskazujące".[/quote]To powiedz mi, jeśli już zajdzie potrzeba wybudzenia systemu... to co ma wtedy zrobić? Walnąć pięścią w pudło? :-k

  • kakub 12.11.2009 19:25:04

    [quote=XanTyp]To powiedz mi, jeśli już zajdzie potrzeba wybudzenia systemu... to co ma wtedy zrobić? Walnąć pięścią w pudło? :-k [/quote] Nie. Wystarczy, że naciśnie przycisk POWER :P

lejący pod wiatr
Dodano:
10.11.2009 22:45:30
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1