Pozostałości po Windows Vista [jak usunąc?]

Witam, zainstalowałem sobie Vistę i okazało się, źe nie idzie mi to w ogóle.
Więc nie namyślając się długo, wywalilem zbędne pliki, ekran ładowania systemu powrócił do normalności.
Jedyny problem ktory mi pozostał i nie moge sobie z nim poradzić to usuniecie pozostalych katalogow w ktorych znajdują się pliki.
Pozostale foldery po Win Vista waźą około 3GB i niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku D:
Format partycji D: nie wchodzi w rachubę, poniewaź mam tam bardzo duźo danych których nie jestem w stanie przenieść ani zgrać.
80GB danych...
I teraz pytanie, jak to wywalić ?
Gdy chcę usunąc folder to wyskakuje komunikat, źe sysyem uźywa tych plików i nie moźna usunąć.
Probowalem w trybie awaryjnym, z wiersza polecenia, programem "absolute delete" ale niestety nie chce nadal się usunąć :(
System Plików to NTFS, dodatek SP2, WinXP Pro.

Proszę o pomoc, nie proszę o krytykę...

Poniźej zamieszczam screenshot, moźe się to przyda...



Odpowiedzi: 7

Witam, po tak długiej przerwie... niestety pliki nadal mam na dysku, czy ktoś juź miał moźe taki problem i wie jak sobie z tym poradzić?
The End
Dodano
05.05.2006 01:48:57
Mam wyłączone przywracanie systemu na dysku D:

Jak wpisać polecenie del/delete alby usunął on cały katalog (folder) w którym znajdują się pliki z Visty?
Bo w konsoli odzyskiwania polecenie DEL/DELETE usuwa jeden plik a jest ich sporo w tym katalogu.
The End
Dodano
19.04.2006 12:31:52
Konsola Odzyskiwania (set allowallpaths = true i potem del), tryb awaryjny, tryb awaryjny bez procesu powłoki, Process Explorer... Które z tych punktów juź odhaczyłeś?

Sporo masz tej Visty, nawiasem mówiąc.
Amon–Ra
Dodano
01.04.2006 00:41:26
Prywroc system do stanu tego kiedy nie miales jeszce visty... :o
Fan_Matrix
Dodano
31.03.2006 23:00:11
Probowales usuwac wylaczajac wczesniej proces explorer.exe ? Np. Total Commanderem ?
Z konsoli odzyskiwania rowniez probowales ? Oczywiscie ustawiajac sobie dostep do miejsc innych niz foldery systemowe ? W gpedit.msc ?
EL NINO
Dodano
31.03.2006 16:04:07
Witam, niestety nawet po tym zabiegu nadal nie mogę usunąć plików.
Czy moźe ja coś źle zrobiłem ?
The End
Dodano
31.03.2006 14:58:52
"Odmowa Dostępu..."

W dzialiku XP jest FAQ'uś a w nim fragmencik o przejmowaniu uprawnionek. Przeczytaj, a uporasz sie w sekundeczkę z problemikiem. :wink:
damiancore
Dodano
25.03.2006 15:31:24
The End
Dodano:
25.03.2006 15:09:49
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1