Pozostałości po programach

Zapraszamy do komentowania publikacji: Pozostałości po programach.

Odpowiedzi: 6

Szukanie i usuwanie wszystkich pozostałości po programach jest bardzo uciążliwe i czasochłonne. Sposób wyżej przedstawiony nie jest najlepszy. Proponuję użyć specjalnych do tego celu narzędzi które zajmią sie czyszczeniem same. Np program uinstaller2006, usunie program wraz ze wszystkimi jego pozostałościami skanując nawet rejestr! Już nie trzeba się martwić o zaśmiecony pulpit błędnymi odnośnikami.Jeżeli jednak instalowaliśmy program przed nabyciem uinstallera to należy użyć programu j16 lub odkurzacz.
Komentarz
Dodano
01.09.2006 16:51:29
Jeśli ktoś znalazł w przeglądarce tą stronę to znaczy, że nie jest już laikiem. Moim zdaniem artykuły tu zawarte są dobre, ale brakuje w nich paru ciekawych pomysłów - właśnie takich jak w Komputer Świecie!
Komentarz
Dodano
31.08.2006 00:43:47
Jest OK!
Komentarz
Dodano
26.08.2006 13:05:53
wszyscy są bardzo zarozumiali tak jak by wszystkie rozumy zjedli tylko swego ogona nie mogą chwycić. Więc Panowie trochę wyrozumiałości dla innych użytkowników tego forum, nie wszyscy są geniuszami,którzy są nie omylni. Pomimo że jestem samoukiem kilka razy resetowałe kompa z błachych powodów bo nikt nie potrafił pomóc lub uważał że naukę, wiedzę zdobywa się przez praktykę. Nakilku forach prosiłem o pomoc lecz nie znalazł się śmiałek, który doradził by jak zlikwidować problemw prosty i zrozumiały dla laika. Serdecznie pozdrawiam wszystkich cierpliwych i wyrozumiałych uczestników forum.
Komentarz
Dodano
26.08.2006 12:42:29
Popieram kolegę! Bardziej liczyłem na porady dot. programów wykonujących toto wraz z ich opisem itp.
Komentarz
Dodano
26.08.2006 10:45:30
przepraszam, ale do kogo kierowany jest ten tut? do zaczynajacych zabawe z komputerem... nie robcie z siebie Komputer Swiata nie twierdze jednoczesnie ze wiem wszystko ;)
Komentarz
Dodano
26.08.2006 06:08:30
CentrumXP.pl
Dodano:
26.08.2006 06:08:30
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1