Pozostałości po Nero 9

Po odinstalowaniu Nero 9 w Dodaj Usuń programy nadal widzę pozostałości tego programu w postaci ikon Nero Info. Tool, InCD i innych związanych z Nero. Gdy próbuję je usunąć pokazuje się okienko do zawartości katalogu Windows chyba, a samo usunięcie jest nie możliwe. Mam problem teraz z zainstalowaniem kolejnej wersji Nero, też 9. Co z tym można zrobić?

Odpowiedzi: 9

Przez śmieci po wersji 9, którą usunąłem swego czasu nie mogłem po pewnym czasie zainstalować po raz kolejny 9tki w nieco świeżej wersji choć to znaczenia nie ma,chodzi o sam nr. 9,którego system nie przyjmował widząc pozostałości po poprzedniej instalacji. Wrzuciłem więc 8kę i mam ją do teraz a chciałem się pozbyć resztek 9tki. Nie rozumiem cytatu z ostatniego postu i pytania co miałem na myśli. W 1 poście jest napisane o co mi chodziło, co się stało i czego chcę się pozbyć,co uniemożliwia mi reinstalację Nero 9.
Fenix189
Dodano
08.10.2009 23:38:27
Total Uninstall poradził sobie z tym genialnie. Mam teraz Nero 8 ale śmieci już nie ma. Program wyraźnie pokazał ścieżki do rejestru,które są tymi pozostałościami a więc myślę,że wszystko się naprawiło.
Fenix189
Dodano
07.10.2009 23:28:41
  • Veers 08.10.2009 10:02:41

    [quote=Fenix189]Total Uninstall poradził sobie z tym genialnie. Mam teraz Nero 8 ale śmieci już nie ma. Program wyraźnie pokazał ścieżki do rejestru,które są tymi pozostałościami a więc myślę, [b]że wszystko się naprawiło[/b].[/quote] No to pytanie za 100 punktów: [quote=Fenix189]Mam problem teraz [b]z zainstalowaniem kolejnej wersji[/b] Nero, też 9. Co z tym można zrobić? [/quote] CO AUTOR MIAŁ NA MYŚLI ZADAJĄC PYTANIE ?

Spróbuj jeszcze wyczyścić system CCleaner albo podobnym programem.
pulkownik
Dodano
07.10.2009 14:56:13
Fenix189 - ja tam się z tobą w zgadywanki bawił nie będę. Twój problem, twój system, twój opis. Do UB mi jeszcze daleko by zdalnie przeprowadzać przesłuchania. Na razie jedno ci mogę napisać: używanie obok siebie dwóch różnych wersji Nero (jak też innych programów narzędziowych tego samego producenta i o tym samym zakresie działania) to proszenie się o kłopoty, co widać na załączonym przykładzie. Nie chcę być prorokiem - ale kupiłeś program - masz prawo do bezpłatnej pomocy technicznej. Link do formularza ci podałem. Wystarczy napisać, a zapewne ktoś bardziej cierpliwy z przyjemnością będzie wyciągał z ciebie informacje.
Veers
Dodano
06.10.2009 23:14:46
najlepszym programem do takich rzeczy jest Total Uninstall. dostępny jest w wersji trial po polsku.
kakub
Dodano
06.10.2009 23:14:11
Obecnie program widzi tylko Nero 8,które mam na dysku C. 9tki nie widzi a mimo to jej ponownie nie zainstaluję.
Fenix189
Dodano
06.10.2009 22:34:11
Nie wiem po jaką cholerę szukać po zagranicznych stronach, kiedy jest opisane wprost i to po polsku. http://www.nero.com/plk/support-news.html?id=8 Narzędzie GeneralCleanTool należy uruchamiać z uprawnieniami administracyjnymi. Jeśli ponowna instalacja nie powiedzie się, to należy skontaktować się z [url=http://www.nero.com/plk/support-form.html]Pomocą Techniczną[/url].
Veers
Dodano
06.10.2009 22:00:38
Próbowałem jakimś narzędziem tego typu ze którejś z zagranicznych stron Nero i nic to nie dało, ponowna instalacja nowej wersji 9.x.x.x nie powiodła się.
Fenix189
Dodano
06.10.2009 19:38:50
Wejść na stronę producenta i zapoznać się z awaryjnymi procedurami usuwania produktu.
Veers
Dodano
06.10.2009 18:26:18
Fenix189
Dodano:
06.10.2009 17:40:29
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1