Poźegnania nadszedł czas..

Wiec stało się – największa pinda tego Forum, zrzęda, lamer i debil postanowiła nie naprzykrzać się Wam, drodzy Uźytkownicy.

Dlaczego ?
Długo (nie ukrywam, źe dzisiejsza dyskusja postawiła kropkę nad i) nosiłem sie z tym zamiarem, ale jakoś sentyment i takie tam inne pierdoły mi nie pozwalały tego zrobić.

Tak więc macie spokój z czytaniem moich wypocin typu RTFM, google.pl, rtfm.killfile.pl .

Mam nadzieję, źe z tymi których tu pozanłem bedę miał dalej jakiś kontakt, a reszta ? No cóź bawcie się dobrze.

Pozdrwiam Yodę, Adasia, Adika, EL NINO, Rebe, Bobi'ego Lia'e, gierasa i jego krokieciki, Żółtego i kilkunastu innych, których lubię i szacunkiem darzę.

Mam nadzieję, źe będzie nam dane się spotkać przy piwie, na neutralnym gruncie.

P.S: Kurna niech stracę – Aligatora teź pozdrawiam ;)

Cześć.

Odpowiedzi: 8

strzałeczka... "mędzący z nudów w C++" forumowiczu ;)
WaGonik
Dodano
30.01.2006 00:28:06
MetaVirus:

  • Ludzie ja nie umarałem.

    'Nasze' (moje z forum) drogi sie rozeszły. I tyle.

    Moze czasem odpiszę na jakiś problem programistyczny.
    Anonymous
    Dodano
    29.01.2006 11:52:10
    Jako ,ze nie wiem o co chodzi.Moglby mi ktos rozjasnic ta sytuacjie? Zamiast budowac – rujnujemy? Czemu ?
    s87
    Dodano
    28.01.2006 23:24:29
    Chymm wzasadzie odkad pamietam to na forum byles, a moze i nie ;] . Kolejna madra osoba odchodzi z forum ;/ No niezafajnie. Sam sie loguje 1 na miesiac ale to z braku czasu....:[ No ale bywaj milego spedzenia czasu poza forum :]
    Ukey
    Dodano
    28.01.2006 22:51:07


  • //
    Nie no. Jeźeli to na powaźnie to byłaby strata dla tego forum. Ja moge tylko mieć nadzieję źe zastosujesz się do rad aligatora...
  • MetaVirus
    Dodano
    28.01.2006 18:14:10
    Mam nadzieję, źe to nie ostateczna decyzja; została ona bowiem wywołana pod wpływem adrenaliny.



    PS.
    Był kim był. Duszę i wiedzę Swoją nam zostawił.
    damiancore
    Dodano
    28.01.2006 17:02:05
    Gusioo idź moźe gdzieś tam u siebie na powietrze, tylko abyś takie dobre świeźutkie znalazł, wdechnij parę razy (a, bym zapomniał o murze jakim jeszcze), następnie rozpęda weź dobrego i dalej to juź wiesz co... Liczymy na efekt, moźe Ci co pomoźe :wink: :mrgreen:


    P.S.
    Odnośnie tego coś tam nabazgrał powyźej to chyba dzieckiem nie jesteś, bo widziałem źe to one właśnie takie spektakle lubią urządzać ?!
    aligator
    Dodano
    28.01.2006 15:56:45
    czy to juz ostateczna decyzja ? nie mozesz poprostu olac niektorych userow ?
    gieras
    Dodano
    28.01.2006 15:51:52
    Anonymous
    Dodano:
    28.01.2006 13:36:20
    Komentarzy:
    8
    Strona 1 / 1