powiadomienia o odpowiedzi

Nie działają mi powiadomienia email o odpowiedzi w wątku w którym brałem udział, może mi ktoś powiedzieć co jest grane ??? W swoim profilu oglądałem i nie widzę tam nic podejrzanego... wrrr

Odpowiedzi: 3

W profilu osobistym nie widzę żadnego ustawienia z tym związanego, jest tylko możliwość włączania/wyłączania opcji "Powiadamiaj emailem o otrzymaniu nowej wiadomości prywatnej?", ale to nie to. Może wkradł się jakiś bug na wasze konta, pozostaje napisać na PM do Admina niech kombinuje co z tym fantem zrobić.
Endrju
Dodano
04.10.2007 09:18:06
jeśli nie byliście założycielami wątku to wydaje mi się, że tylko włączenie subskrypcji ["obserwuj ten temat" w opcjach] spowoduje pożądany przez Was efekt. jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.
Endrju
Dodano
02.10.2007 09:20:51
  • mariuszfojcik 03.10.2007 10:10:40

    [quote=Endrju]jeśli nie byliście założycielami wątku to wydaje mi się, że tylko włączenie subskrypcji ["obserwuj ten temat" w opcjach] spowoduje pożądany przez Was efekt. jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.[/quote] ...właśnie że chodzi o wątki które założyłem osobiście !

U mnie sprawa wygląda identycznie. Jest to z deka denerwujące. Już mialem to zglaszać, ale widzę że Mariusz założył temat.
ChrisGud
Dodano
02.10.2007 00:48:15
mariuszfojcik
Dodano:
02.10.2007 00:23:33
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1