Poważny problem na temat gier i aplikacjii pełnoekranowych

od kilku dni kiedy włączam komputer wyskakuje mi jakiś dziwny komunikat [code]amvo.exe-błąd aplikacji "Instrukcja spod "0x00922026" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x000000ff". Pamięć nie może być "read". Kliknij przycisk OK aby przerwać działanie aplikacji".[/code] mój komputer jest stary ale mój sąsiad ma komputer tego samego rocznika (ok. 2000 nie jestem dokładnie pewien ale kupowaliśmy go razem) i wszystko mu działa a to mój problem kiedy włączam jakąś grę np. Colobota (ale nie tylko on wszystkie gry w które grałem odpalały się dopiero po drugim a nawet trzecim resecie) zacina się i muszę resetować mój komputer(zatrzymuje się wszystko jak na zdjęciu). Jego dane techniczne: Procesor Pentuim3 1000mhz Ram: 384mb najstarszych wiecie SD Karta graficzna NVidia Ge Force FX 5200 (ma on 128mb ram DDR1 kupiony na Allegropo zepsuciu sie pierwszej karty poszedł wiatrak). Program antywirusowy jaki używam to NOD32 Full i program "czyszczący brudy" to EasyCleaner. Antyspyware'a nie używam bo takie funkcje ma NOD32. proszę was o pomoc nie wiem co robić jeszcze mogę wam dodać że kiedyś przy instalowaniu starszych systemów mój starszy brat przestawiał coś w BIOSie i kazał nie powtarzać tego co on robi (zrobił to raz gdy instalował Windows Me). Tyle wam mogę powiedzieć o moim problemie bardzo was proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 1

Temat zabieram do Bezpieczeństwa Ściągnij i uzyj Combofixa Loga z niego pokaż na forum.
Żółty
Dodano
21.05.2008 23:45:06
mroklum
Dodano:
21.05.2008 22:04:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1