Potrzebuję rady

Pewnie znacie tutorial w którym opisano jak zrobić przeglądarkę internetową. Od jakiegoś czasu bawię się w rozbudowywanie jej. I próbuję zrobić stronę startową. Funkcja, która otwiera adres [code]string adres[/code], to jak wiemy z tutorialu [code]przeglądarka.Navigate(adres);[/code] Natomiast adres strony startowej to [code]string adresh[/code] czyli funkcja [code]przeglądarka.Navigate(adresh);[/code] Udało mi się zrobić textboxa w którym domyślnie jest wpisane startowa.pl. W trakcie pracy programu można zmienić jego zawartość i tym samym stronę startową, czyli [code]string adresh[/code] [code]public string adresh { get { return toolStripTextBox1.Text; } } [/code] nie wiem tylko jak zrobić żeby przy ponownym uruchomieniu przeglądarki lub otwarciu nowego okna wartość [code]string adresh[/code] nie wracała do startowa.pl wiem tylko że pewnie trzeba będzie utworzyć jakiś zewnętrzny plik

Odpowiedzi: 2

Zapraszam na nowe forum o programowaniu w .net http://net-develop.redhosti.pl/ Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie.
programistax
Dodano
04.07.2009 18:37:46
Ja bym zrobił coś takiego: Jeśli strona startowa.pl ma się włączyć tylko raz, to zapisz np do rejestru jakąś wartość np stringa Start z adresem do strony startowej, która będzie odczytywana przy starcie przeglądarki. A dalej to można zrobić wedle uznania czy np przy zmianie strony będzie zmieniana (zapisywana wartość do rejestru) także strona startowa czy tylko przy wyłączeniu przeglądarki.
AndrewSpec
Dodano
29.06.2009 17:50:05
Mamazur
Dodano:
22.06.2009 17:21:24
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1