Poszukuję programu do śledzenia...

Poszukuję programu dzięki któremu będę mógł wyśledzić jakie strony internetowe przeglądają ludki w mojej sieci lokalnej.
Wystarczy sama nazwa porgsy juz sam (mam nadzieję) wyszukam.

Odpowiedzi: 20

Facet,jeźeli juź silisz się na dywagacje o swojej ręce która trzepie twoją gruchę :shock: ,a mnie odsądzasz od czci i wiary :evil: ,to wiedz,źe nie mam zamiaru z toba nadal dyskutować,bo staje się to źenujące,nudne i dziecinne.Poza tym,wypraszam sobie nakłanianie mnie teź do onanizmu.... :lol: Chcesz,wal sam obojęnie którą ręką i gruchę i tematy i ankiety. :D
Publicznie źegnam i jestem pewien,źe więcej nie porozmawiamy.Bez odbioru.
PS:Widać,źe mało znasz poglądy uczestników Forum> vide mój topik "Uwaga świnia...uwaga atak". :idea: :arrow:
tire
Dodano
14.03.2003 14:43:57
tire:
Uwaźam,źe jakiekolwiek pytania lub problemy,a były bardziej świńskie od twojego,zasługują na uwagę...

ok ,czyli pytanie :którą ręką trzepiesz gruchę + ankieta .Warte uwagi ???czy niebardzo???
tire:
Szkoda mi tylko SLAY3RA

dlaczego szkoda?wg mnie wyszedł z tej rozmowy z twarzą ,bo coś zrozumiał ,gorzej z Tobą ...
wojtek1111
Dodano
14.03.2003 09:32:15
Kończę swoje wypowiedzi w tym źałośnie rozwijającym się temacie –popadacie ze skrajności w skrajność. :wink:

POTWIERDZAM W/W
El ZAQRKA
Szkoda mi tylko SLAY3RA
Dobranoc :lol:
tire
Dodano
13.03.2003 21:00:40
tire:
Panowie,bez babskiej histerii
Babska histeria ? Widze, ze wychodzisz z zalozenia, ze jak Kali ukrasc komus krowe, to dobrze. Natomiast Jak Kalemu, to juz jest be.
EL NINO
Dodano
13.03.2003 20:36:24
Panowie,bez babskiej histerii.
Kończę swoje wypowiedzi w tym źałośnie rozwijającym się temacie –popdacie ze skrajności w skrajność. :wink:
tire
Dodano
13.03.2003 20:09:45
Fenks tire ale nie skorzystam, juź mi się nie chce podglądać, tak jak napisał EL ZAQRKA, źe juź potem tylko krok dzieli od snifowania i wyciągania haseł, nie chcę zostać podglądającą świnką.
SLAY3R
Dodano
13.03.2003 19:04:05
tire:
Choć nie popieram "wścibstwa w sieci"...
Czyzby ? Ten link to pewnie fatamorgana ?
tire:
... jednak konieczność zmusza ludzi do kroków adekwatnych do powstałych problemów bądź zagroźeń
Jaka koniecznosc ? Koniecznosc czy tez chec ? Czy chec patrzenia gdzie kto surfuje jest koniecznoscia czy tez naruszeniem prywatnosci ? Stad juz tylko krok do sniffowania i wyciagania z pakietow hasel i innych danych w tym i czytania listow mailowych.

Troche wyobrazni chlopaki, bo nikt z Was niebylby zadowolony gdyby wiedzial, ze jest podgladany.
EL NINO
Dodano
13.03.2003 16:58:59
Realizując obietnicę: http://mat.e–ar.pl/~mannix/net_download.html
temat: Narzędzia do śledzenia ruchu w sieci.
Poza tym.
Uwaźam,źe jakiekolwiek pytania lub problemy,a były bardziej świńskie od twojego,zasługują na uwagę...
Choć nie popieram "wścibstwa w sieci",jednak konieczność zmusza ludzi do kroków adekwatnych do powstałych problemów bądź zagroźeń.Dlatego nie mam zamiaru popierać Wojtka 1111,co niniejszym czynię–podając[po raz ostatni]rozwiązanie twojego problemu.
Ot co!!! :lol:
Pozdrawiam,wszystkich grzecznych i niegrzecznych w sieci. 8)
tire
Dodano
13.03.2003 15:40:23
Chciałem wiedzieć kto i gdzie łazi po internecie koźystając z mojego łącza, ot co. Nie obchodziło mnie nigdy grzebanie po komputerach innych uźytkowników (nie jestem tego typu człowiekiem), a tym bardziej czytać ich poczty itp.
I nawet cieszę się z tego źe nie mogę nic wyśledzić, bo sobie pomyślałem i zrozumiałem "a co mnie to onchodzi".
SLAY3R
Dodano
13.03.2003 15:24:18
czytając ten post stwierdziłem ,iź definitywnie wypadam z tego forum.pytania bardzo niskich lotów ,i jeszcze Ty SLAYER z takim badziewnym pytaniem ..dobiłeś mnie z rana :cry: i zmieńcie nazwe na www.grzebalniawcudzychkompach.pl ,o warezowni juź nie wspomnę
wojtek1111
Dodano
13.03.2003 09:50:15
Dzia za wytyk.Myśl co pises.Ja piszę w cudzysłowie,a i tak mam rację. :lol:
tire
Dodano
12.03.2003 20:28:50
tire:
I tak,to co podałem jest "nielegalne".
jezlei chodzi o uzywanie bez licencji to sie zgodze.

Spy net to nie jest jakis zabroniony program hakerski. Jest to najlepszy program (i inne tego typu) do diagnostyki sieci. Mozna go wykorzystac na dwa sposoby 1) taki jak przewidział autor programu czyli do diagnostyki sieci, 2) dla hakerów
domin_g
Dodano
12.03.2003 01:33:26
Mimo wszystko thnx, jeszcze coś poszukam.
SLAY3R
Dodano
11.03.2003 22:21:48
Cóź mam zrobić.I tak,to co podałem jest "nielegalne".
Warunkując to,radzę ci samemu poszukać na stronkach
Fachowców.Jest tam kilka rozwiązań twojego problemu.
Jak coś zwiem,to powiem.
Pozdrawiam. 8)
tire
Dodano
11.03.2003 21:40:19
Cóź mam zrobić.I tak,to co podałem jest "nielegalne".
Warunkując to,radzę ci samemu poszukać na stronkach
Fachowców.Jest tam kilka rozwiązań twojego problemu.
Jak coś zwiem,to powiem.
Pozdrawiam. 8)
tire
Dodano
11.03.2003 21:40:19
to niestety nie bedziesz widział co ogladają inni chyba ze masz dostęp do serwera.
domin_g
Dodano
11.03.2003 21:18:25
Spraedziłem analyzera i kiszka. Fakt program przechwytuje pakiety, tylko źe do mnie docierają tylko moje pakiety (wkońcu mam switcha).
SLAY3R
Dodano
11.03.2003 21:06:19
Niestety mam sieć opartą na switchu, zaraz sprawdzę czy te progsy o których mówił tire działają.
SLAY3R
Dodano
11.03.2003 20:25:31
SPYNET ale warunkiem jest to ze siec jes oparta na HUB–ach a nie na SWTCH–ach.

Działa on na zasadzie przechwytywania pakietów i potem je odczytuje. (nie tylko mozna sledzic co kto otwiera ale rózniez poznac hasła do kont pocztowych, rozmowyy gg i inne)
domin_g
Dodano
11.03.2003 18:56:37
SPYNET ale warunkiem jest to ze siec jes oparta na HUB–ach a nie na SWTCH–ach.

Działa on na zasadzie przechwytywania pakietów i potem je odczytuje. (nie tylko mozna sledzic co kto otwiera ale rózniez poznac hasła do kont pocztowych, rozmowyy gg i inne)
domin_g
Dodano
11.03.2003 18:56:37
SLAY3R
Dodano:
10.03.2003 23:22:59
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2