Porady ?

np tu http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=11597

Pawek twierdzi, ze "Samozamykanie się Windowsa XP bez ostrzeźenia" moze miec miejsce tylko w dwoch przypadkach, co jest oczywiscie bzdurą.

Takich tematów w tym dziale jest wiele. Do czego on słuzy ? Czy to jakis dział z "jajem" ?

Jesli jakis uzytkownik np z wadliwa koscia pamieci, lub zle działającym zasileczem przeczyta to, sprawdzi dwie opcje jakie podał Pawek, siadzie na brzuchu i zacznie płakac.

Moze dodac do tego działu opis " Z jajem " ?
Chyba, ze juz tak jest, a ja jako nowy user tego forum nie zauwazylem tego. Jasli tak to przepraszam.

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 6

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=12278
Anonymous
Dodano
04.02.2004 17:54:53
Yoda:
...w końcu są tu jacyś AdmNini i Moderatorzy ...
Ale AdmNini i Moderatorzy lubia dowcipy w topicy :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
04.02.2004 13:22:09
jest juź jeden topic o Poradach

Nie chciałem się w to wtrącać – w końcu są tu jacyś AdmNini i Moderatorzy – od pilnowania merytoryki porad.


są teź jacyś userzy od kontrolowania merytoryki porad :mrgreen:
The_judge
Dodano
04.02.2004 12:40:09
jest juź jeden topic o Poradach

Nie chciałem się w to wtrącać – w końcu są tu jacyś AdmNini i Moderatorzy – od pilnowania merytoryki porad.


są teź jacyś userzy od kontrolowania merytoryki porad :mrgreen:
The_judge
Dodano
04.02.2004 12:40:09
Wszystko z poruszonym topicem jest w porządku.

1.
Jeźeli po zainstalowaniu dodatku SP1a system Windows XP zaczął Ci się z niewyjaśnionych przyczyn wyłączać (...)

Specjalnie dla audio medyk wyjaśnienie tego cytatu – znaczy on mniej więcej, źe przed instalacją wzstko działało bez zarzutu, czyli tenźe uźytkownik ma sprawny RAM, zasilacz, itp komponenty :!:

2.
audio medyk:
Pawek twierdzi, ze "Samozamykanie się Windowsa XP bez ostrzeźenia" moze miec miejsce tylko w dwoch przypadkach, co jest oczywiscie bzdurą.

Gdzie tam widzisz dwa przypadki :shock: Patrz punkt pierwszy. Nie dość, źe jest podana jedna przyczyna, to na dodatek podany jest jeden prosty i szybki do wykonania sposób, by temu zapobiec.

3.
audio medyk:
Takich tematów w tym dziale jest wiele. Do czego on słuzy ? Czy to jakis dział z "jajem" ?


a) Bardzo sie cieszę, źe się zainteresowałeś tym działem. Piszę po raz kolejny: Jeśli masz uwagi, to bardzo chętnie je przeczytam na PW.

b) Słuźy on mniej doświadczonym uźytkownikom w radzeniu sobie z codziennymi poniekąd problemami komputerowymi. Są tam oczywiście równieź tematy dla userów bardziej zaawansowanych. Moźna ten dział nazwać ściągawką – pomocną dłonią w radzeniu sobie z wieloma sprawami.

c) Z załoźenia podchodzimy do sprawy powaźnie. Po pierwsze pomóc, później znaleźć ew. czas i temat do źartów.

NA KONIEC POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ. O PODOBNYCH SPRAWACH PISZCIE NA PW, ALBO POPROSZĘ MODERATORÓW, ABY USUWALI TAKIE TOPICY.

POZDRAWIAM, Pawek.
Pawek
Dodano
04.02.2004 12:04:49
Drogi Medyku Audio – post niźej toczy się podobna dyskusja o tej tematyce. Nie chciałem się w to wtrącać – w końcu są tu jacyś AdmNini i Moderatorzy – od pilnowania merytoryki porad.
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
04.02.2004 11:47:02
audio medyk
Dodano:
04.02.2004 11:39:56
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1