Ponownie poruszam temat wyłączania kompa...

Otóź sprawa wygląda tak:
większości z Was pomogło włączenie zaawansowanego zarządzania energią.
mam ACPI więc nie ma u mnie moźliwoźci włączenia ręcznie zaaw. zarz. energią. ale z tego co wiem w tej sytuacji jest to uruchomione automatycznie!
a u mnie nadal komp robi restart... moźna go wyłączyć jedynie 3mając wyłącznik ok 4–5 sekund.
nie ma jakiejś moźliwości skonfigurowania go tak źeby wyłączał się "normalnie" ? próbowałem jak mogłem ale nic z tego.
z góry dziękuję za pomoc.
moja konfiguracja to P4 256 ram, Geforce 2GTS 64MB, płyta Shuttle P4X266 (via).

PS. Przestudiowałem to forum bardzo dokładnie i szczerze mówiąc włos mi się na głowie zjeźył...
A to nie działa gg, a to winamp, a to większość gier...
Prawdę mówiąc nie wiem jak to jest bo u mnie wszystko śmiga jak złoto... Zero zwisów, wychodzenia z gier itd. (choć jeśli chodzi o gry to niezbyt mam na nie czas:(

PS2. Jakby ktoś znał linka skąd moźna zassać Easy CD Creatora Platiunium to byłbym dźwięczny.

Odpowiedzi: 3

Zobacz czy antywirusie masz zaznaczoną opcję skanowania FDD przed wyłączeniem kompa to często powoduje kłopoty i bywa objawem nie wyłączania prawidłowego kompa. Jeśli tak jest to wyłącz tę funkcję. Zobaczymy jak będzie. A co do zaawansowanego zarządzania to choć samo się instaluje to zerknij na ustawienia i zobacz da się coś poprawić (nie wiem co tam u ciebie jest ustawione musiałbyś opowiedzieć ale na e– maila)
ANDRZEJ
Dodano
21.01.2002 13:43:03
Instalowałem na czystm dysku, a antywirusa mam.
Norton Anti Virus z System Worksa 2002.
Anonymous
Dodano
21.01.2002 13:20:13
Czy masz moźe zainstalowanego antywirusa i czy robiłeś aktualizację systemu czy instalowałeś xp na czystym dysku??
ANDRZEJ
Dodano
21.01.2002 12:19:44
Anonymous
Dodano:
18.01.2002 09:47:34
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1