pomozecie blondynce?

czesc wam!

wiem ze to forum dotyczy tylko windowsa xp, ale mam problem troche innego rodzaju. otoz mam windowsa xp (a raczej moj brat na komputerze).
chcialam sobie obejrzec film na dvd. poszlam do wypozyczalni itd
wlozylam do komputera, wlaczylam media playera i film normalnie ruszyl. ale po jakichs pieciu minutach obraz stanal. (dzwiek szedl dalej) odpalalam to kilka razy i ciagle to samo.
probowalam z internetu sciagnac jakis inny odtwarzacz, ale nic to nie dala – w kazdym sie wiesza obraz.
czy to problem sterownika?
i jak zrobic zeby dzialalo?
bede wam bardzo wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki.

pozdrawiam,
Kama

Odpowiedzi: 10

Dobra Euzebiusz, cuś źle przeczytałem.
Myślałem o Divix–ie.
Anonymous
Dodano
23.01.2002 00:29:24
nie zgodzę się z Tobą ady.
mam dokładnie ten sam problem co Kama i szczerze mówiąc nie bardzo wiem co z tym dalej zrobić.
odpalałem dwa róźne filmy (dvd a nie divx) i przysłowiowy klops.
Anonymous
Dodano
22.01.2002 00:28:11
Ja obstaję przy uszkodzonych klatkach filmu.
Anonymous
Dodano
21.01.2002 21:29:50
Marcin, będę Ci wdzięczny.
A i jeśli Suchy mi byś podesłał customizera xp, to byłoby super.
Pzdr, Euz.
Anonymous
Dodano
21.01.2002 10:15:23
Jak kogos interesuje "Power DVD v.4 pod XP" – full wersja to sluze pomoca.hej.
Anonymous
Dodano
20.01.2002 23:44:42
musicie miec zainstalowany inny soft do odtwarzania ( mam na mysli pelna wersje albo skarkowana chodzi o dekoder media player ma ograniczenia tak jak i inny soft )wtedy i windows media player bedzie chodzil ok
Anonymous
Dodano
20.01.2002 23:39:50
Mam ten sam problem z filmem Star Trek i jest to wina nieprawidłowego nagrania filmu w formacie Divix.
Do korekcji słuźy program do pomijania uszkodzonych klatek filmu.
Platforma sprzętowa nie ma tutaj znaczenia.
Anonymous
Dodano
20.01.2002 22:42:31
Za ladny usmiech moge Ci podesłac Pover DVD4 pod XP.moze to zadziala / wkoncu jest kompatybilny /.
Anonymous
Dodano
20.01.2002 18:40:58
Dziwne..
Działo mi sie to samo, ale w wersji trial Power DVD, tzn 5 min video i 30 min dzwieku.
Myśle źe zostają jescze 2 drogi.
Pierwsza :
Sprobuj znalezc taki programik Customizer XP, mam instalke, moge Ci przeslac na maila. Dalej juz po zainstalowaniu bedzie widac takie kategorie z lewej, noi wybierasz z tego menu taką kategorie : Miscellaneous, to obok sie pojawią opcje.
Odnajdziesz wsrod nich taką opcje : Enable DVD freatures in windows media player.
Zaznacz, kliknij w tym programie na SAVE i resetnij kompa.
Acha, jeszcze jeden jest taki bajerek ktury sie uruchamia po restarcie z tego programu, mianowicie tzw. Ram optimizer.
Mozna go wyłączyc klikając na kategorii o nazwie System tools, potem Ram optimizer i odznaczyc opcje: Start automaticality with windows.
Druga :
Zainstaluj na nowo windowsa xp. Jesli bedzie sie to powtarzalo to sprubuj zdobyc inną kopie windowsa (z rynku), np pozyczyc od kolegi. Moze to cos da..
suchy
Dodano
20.01.2002 11:57:40
sciagalam to np. stad: http://ftpdvd.so.pl
Anonymous
Dodano
20.01.2002 09:30:51
Anonymous
Dodano:
20.01.2002 00:51:02
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1