Pomocy//xp nie bootuje, blancco, bios widzi wszystko

Witam kupiłem kompa na allegro: http://allegro.pl/hp-dc7600-cel-2-6ghz-1gb-40-dvd-nocoa-od-ss-i1236362934.html Jak się domyślam dysk był czyszczony programem blancco a ja nie potrafię zainstalować XP odpalam kompa włącza się biały ekran z informacjami o sprzecie, w prawym górnym rogu logo "blancco" i dalej nic....na tym koniec. po restarcie mogę wejsc do biosa, tam wszystko ładnie widzi, dysk, etc, bootowanie z CD na pierwszym miejscu itd... ps. nie amm stacji dyskietek. Mam oryginalna płytkę XP i kilka kopii z innych płytek nic nie działa... Nie wiem co dalej... aha gdzieś na forum czytałem że wystarczy partycję porobić od nowa...no ale nie potrafię tego nawet..umiałem normalnie z CD XP ale jak to nie działa nie umiem

Odpowiedzi: 2

Witam, dokładnie było tak jak mówisz Veers, DVD nie działało, założyłem od drugiego kompa Cdrom i poszło bezproblemowo. Dziękuję jeszcze raz!!! Temat uważam za zamknięty :)
kamilalva
Dodano
27.09.2010 12:28:23
Zaś ja się domyślam, że problem leży w braku możliwości uruchomienia instalatora z płyty (bootowania), co zapewne świadczy o zajechanym napędzie CD. Co zaś się tyczy s Blancco' Data Cleaner - to pozwolę sobie nie komentować brytyjskich standardów usuwania danych....
Veers
Dodano
25.09.2010 21:58:35
kamilalva
Dodano:
25.09.2010 16:35:59
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1