Pomocy :(

Witam. Niedawno odkryłem ,że nie mogę odtwarzać plików instalacyjnych (tylko) . Podczas kliknięcia na plik wyskakuje okno "System windows nie moze uzyskac dostepu do okreslonego uzadzeniasciezki lub programu. Mozesz nie miec odpowiedznich uprawnien aby uzyskac doostep do pliku".Postanowiłem zrobić formata . I tu najwiekszy problem ,stacja dysków nie czyta płyt :( płyta kreci się w stacji ale jej nie czyta . Sądzę że mogły paść sterowniki . I tu kieruje pytanie co mam teraz zrobić??Nie posiadam zainstalowanego programu żeby wkleić logi (combofix).Mój system to :winxp sp3 stacja dyskow :Matshita dvd- ram uj-860s Komputer : asus f5n

Odpowiedzi: 2

Problem z brakiem dostepu rozwiązany . Zrobilem 2 administratora , po czym usunołem starego .Najdziwniejsze było to że posiadał on wszystkie prawa dostępu do plików (przejmowanie uprawnien nie skutkowało). Dzieki za pomoc :D
K4mi1
Dodano
06.07.2011 20:22:22
[quote=K4mi1](...) stacja dysków nie czyta płyt :( płyta kreci się w stacji ale jej nie czyta . Sądzę że mogły paść sterowniki .[/quote]Zamiast kombinować z logami - pożycz napęd dvd od kolegi... Albo poczytaj o przejmowaniu uprawnień w XP :)
XanTyp
Dodano
06.07.2011 18:33:58
K4mi1
Dodano:
06.07.2011 14:28:32
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1