pomocy

jak zainstalowac windowsa xp na jednej partycji z win 98.u mnie poszło bez zakłocen a u kolegi nie idzie porestarcie komputera w czasie instalacji wyskakuje niebieski ekran i polecenie wcisnij f6 w poszukiwaniu sterowników lu f2 aby odzyskac odzyskiwanie systemu gdy tych klawiszy nie wcisne to wyskakuje czarny ekran z migającyn u góry kursorem po uruchomieniu komputera pojawia sie plansza gdzie widnieje 2 pozycje winddows 98 i instalator systemu windows xp jak usunac instalatora wind xp zeby windows 98 uruchamiał sie automatycznie a nie poprzez zmiane kursorami probowałem instalowac windows xp na sformatowanej partycji i jest to samo mam procesor 1gb,pamic 64,dysk 30 podzielony na 2 partycje c,i d,karta ge force mx.czy jest mozliwosc utworzenie dyskietek startowych dla win xp i pozaładowaniu odpalenie płyty,jakie ma buc polecenie setup czy inne.mam nadzieje ze wsrod tylu madrych ludzi na forum znajdzie sie ktos kto przeprowadzi mnie krok po kroku przez poczatkowa instalacje win xp.probowałem zainstalowac win xp poprzez 2 sposoby normalne instalacje i zaawansowana i przy wyborze zaawansowanej i zaznaczeniu kopiuj wszystkie pliki z płyty cd i chce wybrac partycje nie moge wpisac d wyskakuje mi po wpisaniu jaki mam wpisac katalg d: a co [potem.ludziska pomóźcie

Odpowiedzi: 0

marek
Dodano:
08.04.2002 16:15:35
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0