POMOCY z XP

Pomocy !!!!!!!!!!!!!
Moźe to błachostka ,ale jak zainstalowałem XP i go odpaliłam to na pulpicie nie miałam źadnej ikonki poza koszem.NIe wiem co mam zrobić aby one były?. I jeszcze jedna rzecz nie ma teźstacji dyskietek, i drógiego dysku. Nie wiem co się stało .Czy moźe ktoś mi udzielić rady jak to wszystko naprawić.
Aga

Odpowiedzi: 4

z tego co ja zrozumialem to kolezance xp nie wykryl drugiego dysku i stacji dyskietek , a skoro nie wykryl to jak ma do nich zrobic skroty baranie , czytaj uwaznie
skoro znalazla dysk suystemowy to powinna tez znalezc pozostale napedy a skoro ich nie widzi to znaczy ze xp ich nie wykryl
ludzie czytajcie posty uwaznie a nie udawajcie najlepszych i najmadzejszych , poziom niektorych waszych wypowiedzi to dno
Anonymous
Dodano
17.01.2002 14:17:58
Czemu zawsze wszyscy probuja wejsc od kuchni.
Aga sluchaj wszystko jest okay poprostu po instale XPeka na pulpicie pozaz koszem nie ma nic. Zrob tak:
1. Wejdz w START potem w MOJ KOMPUTER – pojawi ci sie okienko w ktorym bedziesz miala wszystkie dyski, stacje dyskietek, CD–ROM'y itd...

2. Przeciagnij /dyski i stacje ktore chcesz miec na pulpicie/ je na pulpit. Utworza Ci sie skroty.

3. Podpisz skroty tak jak chcesz aby sie nazywaly

That's all.

Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
17.01.2002 13:07:11
mozesz jeszcze sprawdzic ustawinie BIOSU , czy drugi dysk jest tam widoczny jesli nie wina moze byc w obluzowanych tasmach laczacych dysk i stacje dyskietek z plyta glowna
ale najpierw ustaw w biosie auto wykrywanie napedu nie napisze ci dokladnie gdzie to znajdziesz bo nie wiem jaka plyte posiadasz a co za tym idzie rodzaj biosu
Anonymous
Dodano
16.01.2002 12:46:52
co do stacji dyskietek i 2 dysku wejdz do informacji o systemie wybierz zakladke menadzer urzadzen i sprawdz kontrolery dyskietek i dysku jesli nie mozesz ich znalezc sprobuj je dodac poprzez zainstalowanie driverow recznie
Anonymous
Dodano
16.01.2002 12:21:51
Anonymous
Dodano:
16.01.2002 10:23:07
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1