Pomocy!!! Problem z aplikacją DemoShield Player i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy...

Od niedawna jestem "szczęśliwym" posiadaczem oryginalnego systemu XP Home Edition wer.2002z SP2. Problem jaki mnie dopadł to komunikat który pojawia się w momencie próby zainstalowania oryginalnego programu VideoStudio 8, a mianowicie: "Wystąpił problem z aplikacją DemoShield Player i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty." Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że większość płyt które posiadają tzw. auto run nie startują i nie da się ich zainstalować. Co ciekawe w/w program zainstalowałem na innych trzech komputerach beż żadnych problemów, ale z XP Professional. U mnie pominąłem auto start i zainstalowałem bezpośrednio z płyty po czym przy próbie uruchomienia programu wyskakuje komunikat:'Wystąpił problem z aplikacją Ulead VideoStudio i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty."Próbowałem zainstalować nowszą wersję ale skutek jest ten sam.Czego ja już nie próbowałem: uruchamiania w trybie zgodności, wyłączenie antywirusa, funkcji DEP, wyłączenie zapory systemowej i nic, dalej to samo.A szanowny serwis Microsoft nie pomoże bo raczyłem kupić wersje OEM. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem bo w FAQ jest jak to zrobić ale w Windows XP Professional. Próbowałem użyć tam tego narzędzia Microsoft Autoplay Repair Wizard ale to nic nie dało.]Pomocy!!! (*,) bo zaczynam żałować że mam oryginalny system.

Odpowiedzi: 3

Już wszystko wiadomo, to nakładka Visty na Xp powodowała takie błędy. Chociaż wcześniej było dobrze.Może coś jeszcze nie współpracowało bo trochę rzeczy odinstalowałem. Dzięki za pomoc. :lol:
spider28
Dodano
04.04.2008 03:41:07
Endrju - jakie samoloty, jaka Vista? spider28 - na xp.net masz wskazaną jedną z możliwych przyczyn.
Rebe
Dodano
03.04.2008 09:47:32
  • Endrju 04.04.2008 09:01:50

    [quote=Rebe]Endrju - jakie samoloty, jaka Vista? spider28 - na xp.net masz wskazaną jedną z możliwych przyczyn.[/quote] tak to jest jak człowiek zajęty. najpierw przeczytałem posta otwierającego, potem długa przerwa i odpowiedź, w której mi się ubzdurało, że dot. Visty. Powinienem powtórnie przeczytać posta otwierającego, a nie zdawać się na swoją jak widać zawodną czasami pamięć, mea culpa, przepraszam.

Przejrzałem listę zgodności oprogramowania na stronie http://www.iexbeta.com/wiki/index.php/Windows_Vista_Software_Compatibility_List i wygląda na to, że dopiero wersja 10 tego programu jest w pełni komatybilna z Vistą. jeśli to jest to, wówczas czeka cię upgrade programu.
Endrju
Dodano
03.04.2008 09:36:08
spider28
Dodano:
02.04.2008 14:51:09
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1