POMOCY !!!!!!!!!!!! KOPIOWANIE CD

Mam problem z kopiowaniem CD (muzyka)...NIewiem jak to zrobić !!! BŁAGAM, BŁAGAM...POMOCY !!!

Odpowiedzi: 5

o czym wy wszyscy piszecie! Ludzie zacznijcie trochę myśleć! Wasze rady to tylko o kant dupy rozbić! Owszem CloneCD zadziała, ale system będzie sygnalizował błąd i będzie miał rację, bo całe ASPI w XP zostało zmienione! Ja mam jedną radę:

Z internetu naleźy pobrać nową wersję ASPI dla Win XP.

Znajdziesz to na stronie firmy Rixio, lub na polskiej stronie poświęconej nagrywaniu płyt : www.cdrinfo.pl
Anonymous
Dodano
02.01.2002 15:09:03
Jeźeli masz prawidłowo podpiętą nagrywarkę i cdrom to kwestia oprogramowania. W Windowskie XP są problemy z zainstalowaniem programów obsługujących nagrywarkę. Tak więc zainstaluj najnowszą wersję Nero, albo WinOnCd 3.8 z uaktualnieniem XP (http://www.roxio.de/english/support/list_servicepacks_e.html. A wszystko będzie chodzić bez problemów. Jeźeli zainstalujesz jeszcze nakładkę polską to uruchamiaj w trybie zgodności Win98/Me. Jeźeli będziesz miał jeszcze jakieś problemy napisz bardziej szczegółowo jakie komunikaty się pojawiają.
Anonymous
Dodano
01.01.2002 19:32:40
Twoj klopot z kopiowaniem plyt moze wynikac z tego iz prawdopodobnie naped CD masz na jednej tasmie z nagrywarka sprobuj je podpiac na osobnych tasmach
Anonymous
Dodano
30.12.2001 08:11:23
Ja prosiłem o pomoc, a nie o źarty...bardzo płytkie !!!
Dziękuje za odp !!!
Adrian
Dodano
29.12.2001 00:01:16
albo kup se kuźwa maszynę do tłoczenia. he ! he !
zulus
Dodano
27.12.2001 22:27:51
Adrian
Dodano:
27.12.2001 17:51:52
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1