Pomocy... karta TV i Vista gryzą się :(

witam... mam problem z zainstalowaniem karty TV dokładniej sterowników bo samą aplikacje zainstalowałem lecz reszta już nie i podczas uruchamiania wyskakuje błąd i żadnego programu nie znajduje... wszystkie sterowniki mi poszly bez problemu... małymi obejsciami trzeba było

Błąd:

 

Karta TV: KWorld TV7134 WDM Video Capture...

 Proszę o pomoc... :(

---------------------------------------------------------------------------------

Mój sprzęcik :)
Procek: Pentium 3,2 GHz
Pamięć: 1GB (2x512MB Dual)
HDD: 2x 80GB ATA 1x 250GB SATA
Grafika: GF 6600 PX Gigabyte
TV: KWorld Tuner 7134RF Philips

Odpowiedzi: 3

Witam

Mam nadzieję, że udało Ci się już rozwiązać ten problem.

Ja mam dokładnie to samo. Ściągnąłem sterowniki ze strony KWORLD pod Viste po rozpakowaniu są tam do Vista x86 i x64 oraz Hotfiks.

Po zainstalowaniu x64 sterowniki niby się zainstalowały program instalacyjny napisał, że sterowniki zostały zainstalowane pomyślnie. Niestety po tym włącza się instalator windowsa i też chce zainstalować steroeniki i to niestety jest juz u mnie niemożliwe. Podejrzewam, że masz to samo i dlatego każe Ci wgrać sterowniki. Jeśli udało Ci się to zainstalować to prosiłbym o pomoc.

o jakich obejściach piszesz??

Mam Viste w wersji Buisness ale to chyba nie ma większego znaczenia.

Można też ściągnąć sterowniki z update windows, ale to nic nie pomaga.

 Pozdrawiam

Budzyn
Dodano
21.02.2007 16:06:04
Witam. Poprostu przed właczeniem programu PVR ustaw jego tryb zgodnosci na WINDOWS XP i bedzie śmigać. Aha i jezeli masz wlaczone AERO to system sam zmieni ci kompozycje na normalna a po wylaczeniu PVR powroci do orginalnych ustawien. Pozdrawiam
blondas69
Dodano
10.02.2007 10:47:31
Anathema
Dodano
24.12.2006 09:36:34
himek
Dodano:
23.12.2006 22:11:02
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1