POMOCY! Instrukcja spod 0x.... Pamiec nie moze byc read

Witam, jestem nowa na tym forum i jednocześnie bardzo zdesperowana. Otóż od długiego już czasu wyskakuje mi bezustannie okienko, w którym pisze tak: Instrukcja spod 0x10023ca0 odwołuje się do pamięci pod adresem...(tu występuje adres, który za każdym razem jest inny) Pamięć nie może być read. Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji.I tak w kółko, zmieniają się tylko numery tych adresów, numer instrukcji jest ten sam. Wciąż mi to wyskakuje mimo klikania w to OK. Proszę o pomoc, ewentualnie wskazówki :)

Odpowiedzi: 2

Przepraszam, poprawię się ;) dziękuję za wskazówki, postaram się to wykonać, a ten problem występuje za każdym razem, kiedy odpalam komputer. Normalnie włączam wszystko, co potrzebuję, a to w kółko się pojawia. Od jakiegoś czasu, może miesiąca albo więcej.
weronii
Dodano
08.06.2011 02:35:26
W jakiej sytuacji występuje ten problem ? Tzn - co konkretnie robisz na komputerze gdy pojawia się błąd. Sięgnij do podglądu zdarzeń i popatrz czy coś jest na temat tych błedów w nim - http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/Open-Event-Viewer Przeglądnij "Dzienniki systemu Windows" -> "Aplikacja" Szukaj tam błedów. Profilaktycznie przetestuj pamięć - czy memtestem czy tez dodawanym do systemu narzędziem (wpisz w okienko w menu start diagnostyka pamieci i kliknij na "Diagnostyka pamięci systemu Windows" i wybierz w nim odpowiednią opcję) PS - dostosowałem nieco Twój tytuł tematu by po części oddawał istotę problemu. Na przyszłość, proszę o sensowniejsze nazywanie tematów.
Żółty
Dodano
03.06.2011 14:35:06
weronii
Dodano:
03.06.2011 14:07:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1