Pomocy - DVD menu

Witajcie, chciałbym zrobić włąsne DVD menu - aby po włozeniu płytki z filmem DVD uruchomiło się menu DVD gdzie mógłbym wybrać sceny, zacząć oglądanie filmu itp. Jak to zrobić? ](*,) NIe potrafię. Macie jakies pomysły, propozycje, sprawdzone metody? Chodzi mi o bardzo prostą rzecz. Mam dwa klipy, jeden to zrobiony specjalnie przeze mnie krótki filmik, który chciałbym zapętlić i puścić by leciał cały czas w menu aż do czasu kliknięcia OK na pilocie i włączenia filmu - wtedy przechdozilibyśmy do drugiego klipu (już filmu) zamieszczonego na płycie i zaczęlibyśmy oglądanie. Tyle, beż zadnych przycisków, tekstów i innego rodzaju pierdół. Po prostu wsadzamy DVD - wyświetla się nam zapętlona treść filmiku na pełnym ekranie, potem klikamy OKEJ na pilocie i włącza sie drugi klip z płytki (już oczekiwany film). [b]Proszę Was, nie wstawiajcie żądnych komentarzy typu "poszukaj na Google" , "było o tym już wiele razy". Z podanych informalcji nic nie kapuję, co z tego jak znajde jakiś program jak nie ptorafie z niego korzystać? Stąd tez moja prośba do Was abyście mi pomogli. Jeśli znacie i używacie jakiegoś odpowiedniego programu to rpzeprowadźcie mnie rpzez proces tworzenia abym mógł zrobić własne DVD Menu.[/b]

Odpowiedzi: 2

"Precyzja odpowiedzi zależy od precyzji pytania." :-k ... :lol: No zapętlenie potrzebne nie jest w sumie, mogę robiąc film - już wtedy go zapętlić i wydłużyć np do 2 minut. Ale napsiz proszę jeszcze raz co i jak, bo nie rozumiem. Chyba[b] nie zrozumiałes oco mi chodzi.[/b] Wkłądam płytę - leci DVD MENU gdzie wyświetlony jest napis np. "kliknij start" - a jak klikniesz to wczytuje Ci pożądany film z płyty. No kurcze, prościej tego opisać nie mogę. Włóż byle jaką płytę DVD do odtwarzacza i masz - chcę aby wyglądało to dokłądnie tak samo. --------- No ale ja wiem, ze [B]jest cała masa programów i opisów[/B], ale [B]nie opisują tego co ja chcę zrobić[/B]. Opisują inne rzeczy, a ja chcę by moje DVD menu składało się z samego odtwarzajacego się filmiku, no może z jednym napisem wstawionym za pomoca programu o nazwie "start" i tyle - włącza się drugi (właściwy) już film. Bo ten pierwszy to będzie taki jakby teaser. Zilustruję to Wam. Chce by po włożeniu płytki automatycznie uruchomił się np. taki filmik: http://www.youtube.com/watch?v=rivOxlBHTmk i dopiero gdy klikniemy na wyświetlony odpowiedni napis na ekranie (doda się go za pomoca programu) to włącza się drugi klip z płytki - czyli już film. A na tych programach się nie znam. Musi być ktoś, kto jest specem w tych sprawach i przeprowadzi mnie za rączkę poprzez cały proces. Jak mam wykonać w danym programie takie DVD Menu?
BUNCH
Dodano
14.03.2009 13:23:44
A po co w ogóle chcesz to zapętlenie? Wystarczy nagrać film w folderze. Wkładając płytkę do napędu - sprzęt będzie musiał poczekać na zatwierdzenie ścieżki z filmem. Wtedy [ok] i start...
XanTyp
Dodano
14.03.2009 07:00:22
BUNCH
Dodano:
14.03.2009 02:53:46
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1