POMOC ZE STEROWNIKAMI

Mam problem ze znaleźieniem sterowników do Skanera Mustek 600 CU USB i do modemu Conexant SOftK56 Data, Fax, Speakerphone PCI MOdem. Proszę o pomoc gdzie moźna je znaleźć, bo nie mogę znaleźć. Dzięki !!!!

Odpowiedzi: 4

Wiem ze to post prawie z przed roku ale ja nic nie poradze, ze ludzie do mnie pisza i prosza o pomoc... coz oferowalem sie to mam.

jesli jeszcze ktos szuka pliku exe zamieniajacego sterowniki z w2k na XP, juz nie musi sa tu ...

www.radosc.pl/fixwinxp.exe [1.2 MB]

Pozdrawiam
Visa

Ps. Sam musialem z niego kozystac, i napisalem prosbe do mustka, a oni przyslali mi Doca z przepisem jak to zrobic i wazyl jakies 2 mega, oczywiscie w archiwum nie bylo wspomnianego pliku exe
tylko dokladana instrukcja [step–by–step] jak go sciagnac z ich FTP...

To wola o pomste do nieba, albo i wyzej...

mislego skanowania...
Visa
Dodano
08.10.2002 02:46:29
Ja mam Mustek 6000 SP i tesh mi nie dzialal.wlazlem na www.mustek.com i sciaglem stery do 2000.Ale zeby te stery dzialaly trzeba sciagnac jakis program – jest na stronce.Ajesli ten program nie zadziala to tam sa jakies instrukcje ze cos w rejestrze trzeba pogrzebac.
pozdrawiam :)= Marx666
Anonymous
Dodano
18.03.2002 11:16:54
USB nie widzi Mustka 600CU.Jak i równieź nie moźna zinstalować oryginalnych sterowników w XP. W Win.Me wszystko chodziło OK !!!!Pozdrawiam: Wiesiek. Co zrobić z tym problemem ??
Anonymous
Dodano
17.03.2002 00:24:49
USB nie widzi Mustka 600CU.Jak i równieź nie moźna zinstalować oryginalnych sterowników w XP. W Win.Me wszystko chodziło OK !!!!Pozdrawiam: Wiesiek.
Anonymous
Dodano
17.03.2002 00:20:05
mariusz
Dodano:
14.03.2002 11:24:54
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1