Pomoc z Outlook express

Mam problem, mając jedno konto emailowe na wp, chce aby dwie osoby miały do tego konta dostęp z dwóch różnych komputerów, skonfigurowałem odpowiednio outlook express na dwóch maszynach, i na obu komputerach można przeglądać i wysłać maile, ale problem jest taki że jak jedna osoba odczyta maila, to druga na drugiej maszynie tego odczytanego maila juz nie widzi, ma ktoś jakiś pomysł dziękuje z góry za pomoc

Odpowiedzi: 4

Outlook pewnie nie ma tu nic do rzeczy. Prawdopodobnie wystarczy zmienić ustawienia konta na serwerze wp.pl. Ustawić tam, żeby wiadomości zostawały na serwerze ileś tam czasu, a nie uciekały za wcześnie. Problem może być jedynie z tym, że będą się ściągać po kilka razy.
Ucho
Dodano
11.12.2010 11:30:08
Tak tak znalazłem już, ale nie miałem okazji sprawdzić, mam nadzieje że pomoże. Dzięki wielkie za pomoc
gosc
Dodano
10.12.2010 14:31:58
Outlook express hmm musze sprawdzić bo nie wiem dokładnie która to wersja ale pewnie 6, nienawidzę tego programu, ale zostałem poproszony o konfiguracje go, nie wiedziałem że jest taka opcja, gdzie można ją znaleźć? Tak jak mówię nie za bardzo znam się na outlooku
gosc
Dodano
10.12.2010 13:09:50
  • XanTyp 10.12.2010 14:27:06

    [quote=gosc]gdzie można ją znaleźć?[/quote]Nie pamiętam już - dawno z niego zrezygnowałem. Systematyczne przeczesanie opcji przyniesie rezultat.

który outlook? No i pytanie, czy masz w nim zaznaczoną opcję aby pozostawiał wiadomości na serwerze (z którego je pobiera).
XanTyp
Dodano
09.12.2010 15:59:27
gosc
Dodano:
09.12.2010 15:12:19
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1