pomoc kobiecie przy excelu :)

Witajcie, mam pewien problem z zadaniem w pracy więc priorytet wysoki :) mam plik w którym są 2 arkusze - oba arkusze dotyczą tego samego tj. przedsiębiorców - w jednym arkuszu A są ich nazwy i jakieś tam liczby a w drugim arkuszu B nazwy i dane adresowe :) co zrobić żeby po naciśnięciu nazwy firmy w arkuszu A przekierowało mnie do komórki z nazwą tej samej firmy w arkuszu B? próbowałam użyć hiperłącza ale wtedy przenosi mnie po prostu do arkusza B a nie do konkretnej komórki dziękuję Wam bardzo i liczę na pomoc tak dobrą jak wczorajsza bramka Kuby Błaszczykowskiego :) dodam, że wiem że mogę wpisać ręcznie nr wiersza i kolumny w każdym okienku do tworzenia hiperłącza ale to mija się z celem bo bym musiała ręcznie każdy numer osobno wpisywać a tych komórek jest ponad 200 więc zajęłoby to za dużo czasu :) [color=darkred]Edycja nie gryzie :] Scalam. X.[/color]

Odpowiedzi: 2

:lol: Obawiam się, że bez makra się nie obędzie. Jak możesz to podeślij plik z przykładowymi danymi a coś wymyślimy
pulkownik
Dodano
06.07.2012 16:45:05
dodam, że wiem że mogę wpisać ręcznie nr wiersza i kolumny w każdym okienku do tworzenia hiperłącza ale to mija się z celem bo bym musiała ręcznie każdy numer osobno wpisywać a tych komórek jest ponad 200 więc zajęłoby to za dużo czasu :)
scarlett_o'hara
Dodano
13.06.2012 12:24:55
scarlett_o'hara
Dodano:
13.06.2012 12:08:30
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1