Pomcy!!!––––>!!!!SYSTEM CZESTO WIESZA MI SIE PRZY STARCIE!!!

Pomóźcie .... Posiadam ozywiście Xp'a i bardzo często podczas uruchamiania komputera pojawa się cały poulpit , potem ikonki a nastepnie włączają ie pogramy na pasku ... i tu jest problem pokzują sie i tyle ( widze to po gadu–gadu które ciągle jest nieaktywne) . Próbuje otworzyc ikone (Mój komputer) ,poczym pojwia sie klepsydra i nagle znika i tak jest w przypadku wszystkich programów a po kilku próbch zawiesza sie totalnie.Jedyne co działa to menu start ale i tak z tadsie niedanic uruchomić :(( .Aktualnie wtle pracuje (Norton antywirys , Mks_Vir ,Gadu Gadu , Oraz mixer Sb_Live) . 1 reset niepomaga dopiero po 3–4 włacza sie okii wyswietlany jest alert 'System został przywrócony do pełnj kontroli po powaźnym błedzie'. Zdaźa mi sie tobardzo często !!!!!!!!! Pomocy!!!

Odpowiedzi: 3

Niewiem ale system włącza mi sie w bardzo specyficzny sposób (u inncy tego nieazuwaźyłem).Mianowicie : Podczas Startu kiedy pokazuje sie napis 'Zapraszmy' .Pojawia sie Pulpit oraz brdzo wolno ikonki pokolei :P .Zagle Ekran gaśnie poczym znowu wraca i ikonki znowu sei odświeźaja.dodatkowo po zamykaniu okien tez odnowa sie ładuja (Wygląd Graficzny) .Czy to normalne ??? Prosze o pomoc !!!
Anonymous
Dodano
24.05.2002 00:32:50
Pomóźcie .... Posiadam ozywiście Xp'a i bardzo często podczas uruchamiania komputera pojawa się cały poulpit , potem ikonki a nastepnie włączają ie pogramy na pasku ... i tu jest problem pokzują sie i tyle ( widze to po gadu–gadu które ciągle jest nieaktywne) . Próbuje otworzyc ikone (Mój komputer) ,poczym pojwia sie klepsydra i nagle znika i tak jest w przypadku wszystkich programów a po kilku próbch zawiesza sie totalnie.Jedyne co działa to menu start ale i tak z tadsie niedanic uruchomić :(( .Aktualnie wtle pracuje (Norton antywirys , Mks_Vir ,Gadu Gadu , Oraz mixer Sb_Live) . 1 reset niepomaga dopiero po 3–4 włacza sie okii wyswietlany jest alert 'System został przywrócony do pełnj kontroli po powaźnym błedzie'. Zdaźa mi sie tobardzo często !!!!!!!!! Pomocy!!!
Anonymous
Dodano
24.05.2002 00:31:14
Niewiem ale system włącz mi sie w bardzo specyficzny sposób (u inncy tego nieazuwaźyłem).Mianowicie : Podczas Startu kiedy pokazuje sie napis 'Zapraszmy' .Pojawia sie Pulpit oraz brdzo wolno ikonki pokolei :P .Zagle Ekran gaśnie poczym znowu wraca i ikonki znowu sei odświeźaja.dodatkowo po zamykaniu okien tez odnowa sie ładuja (Wygląd Graficzny) .Czy to normalne ??? Prosze o pomoc !!!
Anonymous
Dodano
24.05.2002 00:30:45
Anonymous
Dodano:
24.05.2002 00:26:41
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1