Polska wersja Windows XP Media Center 2005 na CentrumXP.pl

Od kilku tygodni większość aktualności dotyczących systemu Windows związanych jest z niedawno opublikowaną wersją beta systemu Windows Vista. Wiele uźytkowników nie wie o tym, źe jeszcze w tym roku czeka nas premiera innego systemu operacyjnego wyprodukowanego przez Microsoft. Chodzi tu o Windows XP Media Center Edition 2005. Mimo, źe system ten w sprzedaźy w Polsce pojawi się dopiero w październiku, redakcja CentrumXP.pl juź teraz postanowiła przyjrzeć się i przetestować go.

W tej chwili na dział Windows XP Media Center na CentrumXP.pl składają się:

Test systemu przeprowadzony i opisany przez redaktora działu Windows – Marka Wojtynę: www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/test.php
Galeria zdjęć oraz screenów: www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/galeria/
Krótki artykuł opisujące moje własne "przeźycia" z pracy z Media Center oraz przemyślenia na temat samej idei systemu – www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/artykul.php
Stronę z tapetami i wygaszaczem ekranu: www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/download.php
Ogólny adres działu to: www.centrumxp.pl/windows/mediacenter/

W ten sposób otworzyliśmy na CentrumXP.pl nowy dział dotyczący systemu Windows XP Media Center Edition 2005. Do czasu polskiej premiery opublikujemy równieź porady, pytania i odpowiedzi dotyczące systemu, kilka innych artykułów m.in. opisujących poszczególne funkcje Media Center, przedstawimy relację z premiery MCE, a na Forum powstanie specjalny dział dla posiadaczy systemu. W połowie września ruszy teź osobna wersja CentrumXP.pl przygotowana specjalnie dla uźytkowników Windows XP Media Center Edition. Równieź wtedy przewidujemy ogłosić konkurs znajomości Media Center (dlatego juź teraz warto przeczytać "test systemu" ;–)). Przygotowane przez nas nagrody to sprzęt komputerowy (wysokiej klasy myszki i klawiatury), gry komputerowe oraz t–shirty i inne gadźety.

Odpowiedzi: 18

Sprawozdanie z prezentacji systemu niezłe, ale po przeczytaniu czegoś nadal mi brakuje. No i zdjęcia strasznie niskiej jakości.
darek_dade
Dodano
02.11.2005 04:02:25
EL NINO:
Przeprosiny przyjete beda, ale dopiero wtedy gdy na zywca flaszke zobacze :wink: .

Jak bedzie okazja to będzie ;)
masło maślane
Anonymous
Dodano
17.10.2005 19:47:08
Przeprosiny przyjete beda, ale dopiero wtedy gdy na zywca flaszke zobacze :wink: .
EL NINO
Dodano
17.10.2005 19:35:12
EL NINO:
gusioo:
...podzielić sie własnym zdaniem teź mi nikt nie zabrania.
Dzielenie sie wlasnym zdaniem IMHO wyglada ociupine inaczej niz Twoje w tym temacie pisanie, a ze glupote od trollowania odroznic potrafie, to i nazywam sprawy po imieniu.

Dajmy juź spokój.
Jeśli przesadziłem to przepraszam.
Anonymous
Dodano
17.10.2005 18:12:51
Juź tak nie wyłazi super.

A czy ktoś wie ile takie cacko z monitorem jak na fotkach strony głównej będzie kosztować w Polsce.
Polikon
Dodano
16.10.2005 22:21:44
gusioo:
...podzielić sie własnym zdaniem teź mi nikt nie zabrania.
Dzielenie sie wlasnym zdaniem IMHO wyglada ociupine inaczej niz Twoje w tym temacie pisanie, a ze glupote od trollowania odroznic potrafie, to i nazywam sprawy po imieniu.
EL NINO
Dodano
16.10.2005 21:27:15
EL NINO:
Ty zas gusioo pierdzielisz jak inne trolle. Zmusza Cie ktos do ogladania menu akurat na Konquerorze ?

Nie, ale podzielić sie własnym zdaniem teź mi nikt nie zabrania. Więc EL NINO musisz scierpieć moje głupoty :P
Pozdrawiam.
Anonymous
Dodano
16.10.2005 18:53:58
Ty zas gusioo pierdzielisz jak inne trolle. Zmusza Cie ktos do ogladania menu akurat na Konquerorze ?
EL NINO
Dodano
16.10.2005 18:28:25
Kuba:
Uźytkownicy tej przeglądarki stanowią mniej niź 0,1%. Obiecuje, źe jak wzrośnie do 0,1% to poporawie to menu ;–)

Jakbym P!otrka słyszał :|
Anonymous
Dodano
16.10.2005 16:37:19
gusioo:

Co sie dziwisz ? Przecie to serwis o Windowsie. Wystarczy, źe będzie kompatybilny z IE :P

Nie o to chodzi. Serwis jest o Windowsie ale powinien działać pod wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Dlatego przepraszam uźytkowników Firefoxa, źe dopiero teraz poprawiłem wyświetlanie tego banera.
gusioo:

Na Konquerorze to nawet menu sie nie otwiera.

Uźytkownicy tej przeglądarki stanowią mniej niź 0,1%. Obiecuje, źe jak wzrośnie do 0,1% to poporawie to menu ;–)
Kuba
Dodano
16.10.2005 14:29:55
Polikon:
Faktycznie w Internet Explorer jest ok.
Nie sprawdzałem wcześniej w Internet Explorer

ps. To występuje nie tylko w Operze równieź w Firefox

Sprawdzałeś w Operze? Teraz sprawdzałem i w Operze jest OK. Czy komuś w Opezre ben baner zle sie wyswietla?
Kuba
Dodano
16.10.2005 14:14:12
No to teraz zaczynamy robić strony tylko pod wybrane przeglądarki :lol: :lol: :lol:
Polikon
Dodano
16.10.2005 12:49:39
Polikon:
Faktycznie w Internet Explorer jest ok.
Nie sprawdzałem wcześniej w Internet Explorer

ps. To występuje nie tylko w Operze równieź w Firefox

Co sie dziwisz ? Przecie to serwis o Windowsie. Wystarczy, źe będzie kompatybilny z IE :P
Na Konquerorze to nawet menu sie nie otwiera.
Anonymous
Dodano
16.10.2005 12:35:36
Faktycznie w Internet Explorer jest ok.
Nie sprawdzałem wcześniej w Internet Explorer

ps. To występuje nie tylko w Operze równieź w Firefox
Polikon
Dodano
16.10.2005 12:03:06
reklama po prawej stronie jest zle wstawiona – przyznaje moj blad – w operze zle sie wyswietla i najezdaza na tekst.
A tak w ogole to nie jest reklama komercyjna, nie trzeba sie tak denerwowac nasza agresja na pienidze –ona nie istnieje.
Kuba
Dodano
15.10.2005 22:57:17
Polikon:
Właśnie chciałem poczytać coś na temat tego novum ale szlak mnie trafia jak juź nawet nie moźna przeczytać artykułu bo reklamy zasłaniają teksty i fotki.( i nie moźna tego usunąć )

No coz... jakos trzeba serwis utrzymac :P.

Reklamy mozesz zamknac standardowo jak i okienka windowsowskie – krzyzyk w prawym gornym rogu ekranu. Pomaga takze filtr pop–upów oraz kombinacja ALT + F4.
Ad@$
Dodano
15.10.2005 22:39:02
Właśnie chciałem poczytać coś na temat tego novum ale szlak mnie trafia jak juź nawet nie moźna przeczytać artykułu bo reklamy zasłaniają teksty i fotki.( i nie moźna tego usunąć )
Proponuję wstawić na całą stronę reklamę, po co się męczyć i pisać o czymś jak to coś ma być zasłonięte i trzeba się domyślać co tam jest napisane.
Lepiej walnąć reklamę na całą stronę.
Chyba juź nie długo aby coś zobaczyć na waszej stronie będzie trzeba instalować kilkadziesiąt programów aby wyłapywały te wyskakujące okienka.
Oczywiście zaraz zaczniecie wstawiać reklamy na stałe. I tak będziemy się prześcigać kto sprytniejszy.
Tylko pogratulować pomysłu
TYLKO PO CO
Polikon
Dodano
15.10.2005 22:16:51
A gdzie darmowa wersja MCE dla uźytkowników CXP? :mrgreen:

Test niezly, tyle tego ze az sie czytac odechciewa :P
kietek
Dodano
26.08.2005 16:49:42
Kuba
Dodano:
26.08.2005 12:55:21
Komentarzy:
18
Strona 1 / 1