Polska beta Windows Media Player 11!

Zapraszamy do komentowania aktualności: Polska beta Windows Media Player 11!.

Odpowiedzi: 20

Mimo, że mam zainstalowane najnowsze kodeki obraz w WMP11 PL wyświetla się jakiś ciemny. Może ktoś pomóc?
Komentarz
Dodano
27.08.2006 18:47:46
dlaczego MS tak ściśle łączy WMP czy IE z systemem operacyjnym ?sa to w końcu samodzielne funkcjonalnie jednostki i powinny byc w pełni wydzielone z systemu tez by móc je - kiedy trzeba - swobodnie w całości odinstalowac. a to w prosty sposób nie jest mozliwe - ani wersji wczesniejszych ani - jeszcze gorzej - ostatnich . tak jak z WMP 11 czy z aktualizacją IE, kiedy okazuje się, że wczesniejsze wersje działały lepiej. do tego MS nie serwisuje wersji beta (!) a WMP 11 nie pasuje do każdej wersji IE, o czym trudno się doczytać przed instalacją. w ogóle MS raczej nie ma szczęścia do jakości nowszych wersji, choć zdaje się nie odbija sie to na finansach (a pewnie powinno). System WS 98 SE (nie serwisowany już przez MS i nie do kupienia lub zamówienia - nie wiadomo dlaczego) też był ciekawszy - moim zdaniem - od następców: zwarty, systematyczny, nie "przegadany", "w sam raz", dobrze rozszerzany ,dawał się poznac , opanowac może nawet w całości, dzięki DOSowi zapewniał mase informacji i napraw , wymuszał pracę z komputerem bardziej systematyczną , świadomą, ciekawą. czemu MS zrezygnował z "sesji DOSa" ? automatyczne "kursorowe" zamienniki są chyba niewystarczajace. teraz okazuje sie, że nie można wygodnie odinstalowac aplikacji MS - np WMP 11 właśnie, a serwis telefoniczny MS odmawia konsultacji, bo ''bety" nie obsługują (choć to wersja najnowsza, więc chyba niezgodnie z zasadami ) , pomoc sieciowa jest zwykle do niczego, w rezultacie proby kombinacji (podobnie jest z IE) kończą się rzeczywiście (jak pisał ktoś przede mną) czymś w rodzaju "wywalenia" systemu i reinstalacją z przygodami . przykro to pisac, ale są chyba po prostu lepsze playery i przegladarki ( też nonprofitowe, za co chwała autorom). MS trzeba przyznać ma lepszy graficznie ("ładniejszy") interfejs i nawet funkcjonalny (przynajmniej w porównaniu np z Winampem) - ale czy to wystarcza by nadal większość produkcji multimedialnej była ustawiana pod odtwarzanie przede wszystkim w WMPlayerze ? IT poszła chyba za daleko. - robi się juz niedobrze od komputerów.
Komentarz
Dodano
19.08.2006 06:18:06
dlaczego MS tak ściśle łączy WMP czy IE z systemem operacyjnym ?sa to w końcu samodzielne funkcjonalnie jednostki i powinny byc w pełni wydzielone z systemu tez by móc je - kiedy trzeba - swobodnie w całości odinstalowac. a to w prosty sposób nie jest mozliwe - ani wersji wczesniejszych ani - jeszcze gorzej - ostatnich . tak jak z WMP 11 czy z aktualizacją IE, kiedy okazuje się, że wczesniejsze wersje działały lepiej. do tego MS nie serwisuje wersji beta (!) a WMP 11 nie pasuje do każdej wersji IE, o czym trudno się doczytać przed instalacją. w ogóle MS raczej nie ma szczęścia do jakości nowszych wersji, choć zdaje się nie odbija sie to na finansach (a pewnie powinno). System WS 98 SE (nie serwisowany już przez MS i nie do kupienia lub zamówienia - nie wiadomo dlaczego) też był ciekawszy - moim zdaniem - od następców: zwarty, systematyczny, nie "przegadany", "w sam raz", dobrze rozszerzany ,dawał się poznac , opanowac może nawet w całości, dzięki DOSowi zapewniał mase informacji i napraw , wymuszał pracę z komputerem bardziej systematyczną , świadomą, ciekawą. czemu MS zrezygnował z "sesji DOSa" ? automatyczne "kursorowe" zamienniki są chyba niewystarczajace. teraz okazuje sie, że nie można wygodnie odinstalowac aplikacji MS - np WMP 11 właśnie, a serwis telefoniczny MS odmawia konsultacji, bo ''bety" nie obsługują (choć to wersja najnowsza, więc chyba niezgodnie z zasadami ) , pomoc sieciowa jest zwykle do niczego, w rezultacie proby kombinacji (podobnie jest z IE) kończą się rzeczywiście (jak pisał ktoś przede mną) czymś w rodzaju "wywalenia" systemu i reinstalacją z przygodami . przykro to pisac, ale są chyba po prostu lepsze playery i przegladarki ( też nonprofitowe, za co chwała autorom). MS trzeba przyznać ma lepszy graficznie ("ładniejszy") interfejs i nawet funkcjonalny (przynajmniej w porównaniu np z Winampem) - ale czy to wystarcza by nadal większość produkcji multimedialnej była ustawiana pod odtwarzanie przede wszystkim w WMPlayerze ? IT poszła chyba za daleko. - robi się juz niedobrze od komputerów.
Komentarz
Dodano
19.08.2006 06:18:03
zrobilem tak uruchamiam kreatora wybranego punkutu czy jakos tak ;p i wpisuje windows media player i robie utworz potem wyskakuje ze utworzone tego i tego dnia... i jest zakoncze i nic wiecej co dalej ???
Komentarz
Dodano
05.08.2006 22:51:16
do zgrania mp3 nie potrzebujesz wmp... to już gotowy materiał przerobiony na komputer
Komentarz
Dodano
31.07.2006 23:57:41
mam pytanie czy da sie zgrac mp3 z plyty dvd do kompa oczywiscie przez wmp 11 lub 10??
Komentarz
Dodano
31.07.2006 06:47:58
może tutaj dowiem się ,czy w wmp11 działają jakieś funkcje , czy to tylko wersja która odtwarza i nic więcej?
Komentarz
Dodano
29.07.2006 23:34:06
aha! i powrót z punktu przywracania systemu nie pomaga we wszystkim...trzeba ponownie zainstalowac wmp10... co za szajs...
Komentarz
Dodano
29.07.2006 23:06:16
wmp11 jest do d**y! Mój mp3 player Iriver t10 działał idealnie pod wmp10. NIE WIEM co mnie podkusiło żeby zainstalować wmp11... teraz walcze xz odinstalowaniem tego badziewia!
Komentarz
Dodano
29.07.2006 23:04:47
przywróc system do wybranego punktu przed instalację wmp11 i będzie ok
Komentarz
Dodano
29.07.2006 01:03:14
Ja mam taki problem zainstalowalem mialem WMP10 PL i zainstalowalem WMP11 PL takim sposobem jak podal maniak czyli rozpakowac winrarem... potem uruchomilem kompa ponownie i ze niby bylo gites to wlaczem WMP11 i wywala blad ze nie moze otworzyc WMP bo cos tam. Wiec chcialem go usunąc WMP11 takim sposobem Panel sterwoania/dodaj lub usun programy/dodaj lub usun skladniki windows i odcaczylem WMP ale wywalilo ze nie moze znalesc WMDRMSDK.DLL. Pobralem ten plik i go wstawilem do WINDOWS/System32 i znowu chce go usunąc to mowi ze nie moze znalesc MFPlat. Co mam zrobic abym porocil do wersji 10 ktorej nie moge teraz zainstalowac bo pisze ze juz mam nowsza (odlaczealem neta i nic).
Komentarz
Dodano
27.07.2006 13:13:43
Mam pytanie czy lub kiedy na widows media playerze da się skonwetrować pliki do formatu mp3 tak żeby od razu je konwertowao do urządzenia przenośnego.Mam takie urządzenie i podzcas synchronizacji z mp-trójką nie wszystkie pliki muzyczne mi chce wysyłać do niego, bo albo pisze wymagana konwersja, albokonwersacja0% i stoi w miejscu.
Komentarz
Dodano
21.07.2006 12:19:12
u mnie się teraz w ogule nie chce zainstalować. Miałem go, ale po zrobieniu przywracania systemu wogule przestał działać, nie uruchamia się nawet, teraz nawet nie da się przywrócić do poprzedniej wersji, komputer niby pisze mi, że przywróci do 10, ale nic nie robi. I teraz to kufno mi siedzi niepotrzebnie bo się nie chce uruchomić! I jeszcze...
Komentarz
Dodano
16.07.2006 20:04:14
Pewnie dla tego że nie mam Service Pack 2.Mam porostu samą wersje window xp pro
Komentarz
Dodano
12.07.2006 17:17:29
Mi wogóle nie do chodi do rejestru tylko akceptucje warunki licencij i się zawiesza.Czemu tak się dzieje??
Komentarz
Dodano
12.07.2006 17:14:36
Dzięki za WMP11
Komentarz
Dodano
12.07.2006 10:10:46
jeśli mam nieoryginalne oprogramowanie to sciągne i bez problemu zainstaluje,odinstaluje Windows Media Player 11
Komentarz
Dodano
01.07.2006 02:03:19
jeśli mam nieoryginalne oprogramowanie to sciągne i bez problemu zainstaluje,odinstaluje Windows Media Player 11
Komentarz
Dodano
01.07.2006 02:03:04
Co do WMP 11 w polskiej wersji można sćiągną ze strony Microsoftu. A zainstalować go idzie na nieorginalnym systemie, ale sposobem :> Rozpakować trzeba winrarem i zainstalować tylko aplikacje setup i wizualizacje. Chodzi bez problemów. A co odinstalowania to należałoby przed zainstalowaniem ustawić punkt kontrolny systemu by powrócić do porzednich ustawien bo inaczej nie idzie :< Powodzenia ! :>
Komentarz
Dodano
28.06.2006 21:44:21
Co do WMP 11 w polskiej wersji można sćiągną ze strony Microsoftu, a zainstalować go idzie, ale sposobem :> Rozpakować trzeba winrarem i zainstalować tylko aplikacje setup i wizualizacje. Chodzi bez problemów. A co odinstalowania to należałoby przed zainstalowaniem ustawić punkt kontrolny systemu by powrócić do porzednich ustawien bo inaczej nie idzie :< Powodzenia ! :>
Komentarz
Dodano
28.06.2006 21:42:22
CentrumXP.pl
Dodano:
30.05.2006 02:18:22
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2