Połączenie z Internetem.

Witam. Problem polega na tym, że na windzie XP Pro. SP2 nie mogę się połączyć z Internetem przez żadną przegloądarkę. Ani IE6 ani FF 2.0.0.9 nie łączą się z netem. Z netem łączę się poprzez explorera. Skanowałem kompa 4 różnymi programami. Avast stoi na kompie. Pokazuje, że jest czysto. Następnie poszedł HiJcahThis 2.0.2 i też nie wykazał podejrzanych wpisów. Skanowałem mks-em z sieci i też czysto. Na koniec Norton i również bez żadnych rezultatów negatywnych. Komp jest podłączony do kablówki przez kartę sieciową. Firewall (ZA) nie blokuje żadnej z przeglądarek. Połączenie sieciowe jest. Nie mam pomysłu co może być przyczyną takiej sytuacji. Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedzi: 1

[quote=moohomor]Z netem łączę się poprzez explorera. [/quote] Tzn jak ?? pingi latają ??
Żółty
Dodano
15.11.2007 23:36:53
  • moohomor 17.11.2007 12:40:10

    [quote=moohomor]Z netem łączę się poprzez explorera. [/quote] Źle to ująłem. Do przeglądania stron muszę użyć explorera, żeby wyświetlić jaką kolwiek stronę. Wklepuję adres strony i otwiera się IE i wyswietla stronę. Bezpośrednio przez IE nie mogę wyświetliś żadnej strony. Po prostu żadna z przeglądarek nie chce wyświetlać stron. Połączenie jest.

moohomor
Dodano:
15.11.2007 19:37:49
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1