Połączenie WiFi Windowsa XP z hotspotem (punktem dostępu).

Używam funkcji HotSpot na SE Neo android 2.3.4. Win 7 łączy się bez najmniejszych problemów i Internet śmiga jak należy, ale Win XP ma z tym ogromne problemy. Przydzielanie adresu sieciowego trwa znacznie dłużej, na chwile pojawia się wykrzyknik i komunikat o ograniczonym dostępie. Po chwili wszystko jest OK, ip ,brama i dns są przydzielone ale Internetu połączenie nie przesyła. Przez sieć otwartą wszystko działa jak należy. Dodam tylko że na Era G1 z zrotowanym androidem 2.2 udostępniałem Internet przez przeznaczone do tego aplikacje i nie było problemu. Może ktoś ma pomysł gdzie szukać przyczyny w ustawieniach Win XP? Wykluczyłem błąd w androidzie w prosty sposób, zrobiłem punkt dostępu na laptopie, połączyłem z nim Win XP i również brak netu na takim połączeniu. Wifi z routera D-Link działa bez problemu.

Odpowiedzi: 1

Udało się rozwiązać problem. Lekarstwem okazały się najnowsze sterowniki od karty WiFi. W moim przypadku użyłem [url=http://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=22&system=1]Drivers for Atheros AR5007EG and Windows XP[/url] .
junior81
Dodano
26.01.2012 09:33:25
junior81
Dodano:
25.01.2012 12:07:16
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1