Połączenie Laptopa z Win7 i PS3

Witam Jakis czas temu zapragnalem podlaczyc swoja ps3 do sieci. Jako ze nie ma modulu wi fi a router znajduje sie na drugim koncu mieszkania, sprobowalem przekierowac polaczenie przez lapka stojacym na Win7 64 bit. Podlaczylem odpowiednim kablem lapka i ps3 i zmostkowalem polaczenie i wszystko dzialalo idealnie. Na kilka miesiecy wyjechalem z domu, po powrocie chcialem powtorzyc w/w patent ale niestety juz nie dzialal. Kiedy lacze oba urzadzenia i probuje sie polaczyc z poziomu PS3 wyskakuje blad o przekroczonym czasie uzyskiwania adresu sieciowego. Po stronie Windows 7 mam ustawione wszystko na auto (wczesniej tak dzialalo), ustawienie adresow na sztywno niewiele dalo. Dodam, że używam TEGO SAMEGO KABLA co wczesniej, na dodatek wszystko dziala jak na leży na takim samym lapku ale z Vista na pokładzie. Aktualizacja sterownika ethernetu nic nie dała, kompletne wylaczenie zapory tez nie, ustawianie adresow na sztywno wywala blad DNS po stronie PS3 (chodz ustawialem je recznie po obu stronach). W urzadzeniach sieciowych mam 1 ethernet, 1 wifi, 1 VPN, 2 virtualne sieci VMWare (wylaczone). Jakies pomysly? Czy jest mozliwosc, ze np mam wylaczona usluge serwera dhcp? Bardzo prosze o pomoc, siedzialem nad tym pare godzin i nie moge nic wymyslec. Kto rozwiaze ten zawily problem - JEST GOŚĆ. :)

Odpowiedzi: 1

Zrób inaczej. Ustaw w Windowsie stały adres IP (np. 192.168.100.1), zaś w PS3 też stały (np. 192.168.100.2). Powinno zadziałać. Ja tak robiłem gdy chciałem sobie przenieść filmy w BR, ale później stwierdziłem, że lepiej przenosić na Pena. Mniej kombinowania z kablami.
refki
Dodano
07.09.2011 20:41:10
unskilled
Dodano:
30.07.2011 03:57:25
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1