Połaczenie laptopa z komputerem stacjonarnym

Witam wszystkich Od dłuższego czasu ma problem z ustanowieniem połączenia pomiędzy laptopem a komputerem stacjonarnym. Na obu zainstalowany jest win xp sp2. Stworzyłem domene, nadałem obu komputerom nazwe oba się widzą -wyszukaj komputer w sieci. W obu udostęniłem katalogi na D. Przy probie połaczenia sie laptopa ze stacjonarnym, stacjonarny żąda wpisania hasla do zalogowania na niego. To samo jest przy probie połaczenia sie stacjonarnego z laptopem. Na obu mam po dwa konta -swoje i zony z uprawnieniami administratora bez hasel. Rowniez ukryte konto administratora utworzone w czasie instalacji systemu nie ma ustanowionego hasla. Nie wpisujac hasla i klikajac enter nie polacze sie z drugim komputerem. Musze najpier na tym do ktorego sie probuje polaczyc ustanowic haslo i dopiero w tedy prze probie zalogowania podajac haslo moge sie zalogowac i wejsc do udostepnionych katalogów. Gdzie jest kruczek? Co zmienic w ustawieniach abym nie musial wpisywac hasla przy probie polaczenia sie z drugim komputerem zwlaszcza, ze przylogowaniu musialbym równiez uzywac hasel a tego nie chce? I jeszcze jedna zagwozdka przy probie modyfikacji co po nie ktorych ustawien w systemie, system podaje mi informacje, ze nie mam uprawnien administratora. Jak to jest mozliwe skoro tworzac swoje konto nadalem mu uprawnienia administratora ? Bardzo prosze o pomoc#-o

Odpowiedzi: 1

Masz włączone systemowe konto Gościa? I po co domena? Wystarczy ta sama grupa robocza na obu komputerach. O jakich dokładnie ustawieniach mówimy?
brtx
Dodano
01.06.2008 20:30:49
Miro_III
Dodano:
24.05.2008 00:16:28
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1