Podzespoły komputera a vista

Witam ! Moja baza to :

Pł. Główna - ASRock CPU EZ Upgrade ( nie wiem jaki to modle )

Procesor - AMD Sempron 2600+ Socket 754 chyba  64BIT

Pamięć RAM - 512MB (2x 256MB)

Karta Graf. - Radeon 9200 ATLANTIS

Co musiał bym wymienić aby chodziła mi funkcja Aero i Flip 3D i na jakie podzespoły wymienić mam 400 zł ?

Odpowiedzi: 1

Na twoim miejscu z taką gotówką wymieniłbym grafikę, na np. Radeona 9600 Pro i dokupiłbym 512 MB Ramu.

P.S. Tak nawiasem mówiąc, Flip 3D jest jedną z możliwości AERO, więc żadnych dodatkowych wymagań co do tego spełniać sprzęt nie musi.

Anathema
Dodano
19.11.2006 19:13:56
  • MayerBoss 19.11.2006 19:54:28

    <P>ale jest jeden problem... mianowicie mam tylko 2 sloty na ram i oby dwa mam zajete </P> <P>bede musiał kupic w jednej kosci 1GB jaki byś mi polecił ?</P> <P>&nbsp;</P> <P>Aha i jeszcze jedno u kolegi wystąpił nastepujący problem mianowicie </P> <P>ma karte GIGABYTE K8T&nbsp;i karte zintegrowana (dzwiekową) skad mam sciagnac sterowniki ? Szukałem ale nie znalazłem :( </P> <P>&nbsp;</P>

  • Anathema 20.11.2006 09:24:52

    <BLOCKQUOTE><div>ale jest jeden problem... mianowicie mam tylko 2 sloty na ram i oby dwa mam zajete <P>bede musiał kupic w jednej kosci 1GB jaki byś mi polecił ?</div></BLOCKQUOTE></P> <P>Nie wiem jakie maxymalnej wielkości moduły może ci obsłużyć ta płyta, jak nie w jednej kości to możesz obsadzić ją 2 modułami po 512 MB, ale myślę że z modułami 1 Gigabajtowymi nie powinno być problemu.</P> <P>Kupując RAM warto wracać uwagę na timingi, im niższe tym lepiej.</P> <P>Co do sterów, najlepiej na dobry początek przez Windows Update spróbować.</P>

  • MayerBoss 20.11.2006 13:04:36

    <P>probowaliśmy przez Update i nic, ale poradziliśmy sobie znaleźlismy w internecie...</P> <P>jak by ktoś potrzebował linka : </P> <P><A href="http://www.gigabyte.pl/MotherBoard/Support/DownloadCenter/DownloadCenter_1.htm">http://www.gigabyte.pl/MotherBoard/Support/DownloadCenter/DownloadCenter_1.htm</A></P> <P>&nbsp;</P>

MayerBoss
Dodano:
19.11.2006 16:51:52
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1