Podgląd plików graficznych w Win 2000

W związku z tym, źe duźo pracuję uźywając całej masy plików graficznych dla wygody często przy przeglądaniu folderów zerkałam na podgląd pliku graficznego w oknie katalogu z lewej strony. Wygląd katalogu po otwarciu jest taki jak układ strony Web. W XP włączyłam sobie miniatury a korzystając z Win 2000 do tej pory ten podgląd miałam. Ale od jakiegoś czasu na skutek nie wiem czego nie ma tej dogodnej funkcji. Dla dokładniejszego zobrazowania o co mi chodzi dołączyłam do tego postu załącznik ze zrzutem ekranu. Jeśli ktoś moźe mi powiedzieć gdzie mogę właczyć tę opcję – będę wdzięczna :D

Odpowiedzi: 3

A ja Ci polecam dokładniejsze czytanie postów. Jeśli zwracasz się do mnie w ten sposób to powinienieś powiedzieć "droga koleźanko".
Przeglądarki mam trzy – wyobraź sobie – ale to nie załatwia tego co jest mi potrzebne do pracy przy szybkim przemieszczaniu się z folderu do folderu.
A o co dokładnie mi chodziło zdaje się jasno wyjaśniłam w załączniku. Więc daruj sobie rady – które pewnie wg Ciebie są oczywiste i nie zabieraj głosu jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia.
dudi1
Dodano
28.02.2005 12:43:48
Drogi kolego polecałbym zainstalowanie sobie jakiejś przeglądarki graficznej
Darkman
Dodano
23.02.2005 02:59:46
Drogi kolego polecałbym zainstalowanie sobie jakiejś przeglądarki graficznej
Darkman
Dodano
23.02.2005 02:59:46
dudi1
Dodano:
21.02.2005 10:54:16
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1